Prijava

Tih 2,10 (ako je 2,10) nije obicnih 2,10. Danas je neko sam tom visimom veliki ali onomad kada je prosecna visina bila 1,70 to je bilo kao guliver i liliputanci

Serem nesto dosadno jbg

Mada sada ima I neko istrazivanje koje kaze da su ljudi bili visociji pre. Inace imali smo vec ovu raspravu pre, I oko Dusana, I kapetsna garde. . I konjima koji su ih nosili

Sad kad neko pomenu udžbenike baš nešto ušao da vidim istoriju za 8. razred, da vidim čime sada uče đecu kad ono (valjda je to najnoviji udžbenik) na naslovnici dve najljigavije i najodvratnije glave koje su nas najviše ujebale u 20. veku, bolje Hitlera da su stavili jbt. A bilo bi mi zanimljivo da prelistam hrvatski udzbenik, isto za osmi, kontam da je 90% 91-95, Oluju garant štrebaju 3 meseca.

Tih 2,10 (ako je 2,10) nije obicnih 2,10. Danas je neko sam tom visimom veliki ali onomad kada je prosecna visina bila 1,70 to je bilo kao guliver i liliputanci

2,10 je u to vreme bilo ko danas 2,70 fazon

Pa to je normalno. Klasična evolucija, ako treba da se bori sa velikim zverima a ima dosta hrane, samo će golemi da prežive i da se pare.

Ako nema hrane, begaš od živuljki i moraš biti brz, razmnožavaće se ovi sitniji a eksplozivniji.

Sad je problem, što glupavi debeli trut, genetski otpadak ima bogatog tatu, koji mu omogući da se razmnožava i širi svoj nesposobni genetski materijal.

A da je po prirodnoj selekciji, bio bi pojeden, umro od gladi ili bi ga Hitler bacio u đubre.

Svejedno, ne bi imao šansu da se razmnoži.

Dusan je inace ziveo u paleolitu

Što bi rekao Deky aod Dušan Džakić je jači od Dušana cara

a sto se skoro nigde ne spominje jebeni milutin, deda od dusana koji je bio najzajebaniji nemanjic ubedljivo i najsuroviji i sve....dusanu govorila zena sta da radi i ti velikasi moro sve njih da slusa....zato je i propalo carstvo odma jer se sirio nekontrolisano pod pritiskom velikasa da bi se bogatili, a nigde tu na tim osvojenim delovima nije bilo nikakvog srpskog uticaja...
a milutin ozenio 5ogodisnju devojcicu, i jedva se suzdrzavao da ona napuni 8 da pocne da je tuca u svim pozama, nije mogla da radja kolko je jebo tako dok je imala 8-9 godina, naredio da mu se oslepi sin itd

pa bas zato se skoro nigde i ne pominje xd

Pa surovo je i dosao na vlast, zato je i oslepeo sina jer je ocekivao isto. Nije on bio najzajebaniji samo najporeneceniji

A Decanski najvise najebo od svih, bad luck Steph

Milutin je najveći Nemanjićki vladar, al aj objasni to napaljenoj sirotinji.

Al visina kao merna jedinica totalno daje jednostranu sliku o nekome, recimo imaš Rodnija iz Mućki i recimo Nikolu Pekovića, sad napišeš da su iste visine a ne znaš ništa o njima.

Realno bi bilo da pomisliš da su u nekom periodu istorije takva dva gorostasa bili ozbiljni rivali.

A realno je da je Peković alfa mužjak i da bi jebo Rodnija koji bi fejkovo uživanje samo da ga ne muči više.

Moć je u karakteru ne u visini i snazi. Tj lakše je kad si grmalj, al brate koliko ima žena kroz istoriju koje su jebale keve samo zato što su imale jebački stav.

Posle tilmovog posta svi izgubili zelju za spikom nekom

Pa kad sam objasnio stvari u jednom postu jbg.

sad sam negde procitao da je car dusxan seelny bio visok 188cm

car dusan je bio najvisi covek na svetu u vremenu u kojem je vladao

car dušan silni je jednom posetio smederevo i bio taj dan najviši čovek u smederevu