Prijava

Вероватно сте сви чули за ону поруке

Не убијај навијача другог тима, зато што је и он Србин.
Не проливај српску крв.
и сличне великосрпске поруке...

С друге стране, исти тај слој друштва прекрива зидове порукама типа

УБИЈ ПЕДЕРА
СМРТ ПЕДЕРЧИНАМА
итд, итб...

Питање је:
Да ли ти људи сматрају да горепоменути педери нису Срби? Односно, мисле ли да се крв која тече њиховим венама разликује од крви истих оних које хоће да спасу оним продуховљеним порукама о ненасиљу према присталицама других клубова?

Па нису. Хомосекуларци су мањина, па нису Срби. Једино што немају смешне шешире као остале мањине.

Мислиш педери?

Ја, као националиста, свечано изјављујем да могу бити.

dečko, to je seksualna opredeljenost, i nema veze sa nacionalnom pripadnošću. glupo pitanje

Pedera kolko ti duša voli, homića nešto manje....

Ако је то сексуална опредељеност, зашто би се неко определио да га прима у дукат?

сличне великосрпске поруке

Šta ovo znači?

zbog sira i vojne muzike
bezvezno polemisanje. oni su takvi i gotovo. mene iskreno bole kurac za njih, njihove parade i za one jadne mentalno obolele žgadije što idu da ih biju i da ruše grad
mene nikad nisu smarali niti su mi smetali, zato ne vidim razlog što bi davao jeb za njih

Ја сам упознао још двојицу на летовању, и морам признати да је један од њих већи шовиниста од Образоваца. Човек пропутовао пола света, не знам по ком народу није оплео онако мушки, али ладно каже Роми за Цигане. Ту ме мало сморио, али иначе је онако права Србенда од геја.

права Србенда од геја

Sto mu dodje da svaki dalji pokusaj diskusije pada u vodu. Sto mu ujedno dodje i odgovor na postavljeno pitanje sa pocetka.

Ту ме мало сморио, али иначе је онако права Србенда од геја.

Кладим се да је око дуката истетовирао Косово.

КЛИНТОН ЈЕ ПОД БРОЈ 1 ПО ШУНТАВИЛО!

i da, važno je ko je kakav čo'ek, a ne dal' je dukatlija il' nije

A da li su pederi iz Jagodine Jagodinci?

i da, važno je ko je kakav čo'ek, a ne dal' je dukatlija il' nije

Lololo

Ne.

Тачно! Узмимо на пример Клинтона! Он је Американац а под број 1 је по шунтавило и није га жао! И шта му јебем!

A da li su pederi iz Jagodine Jagodinci?

Svi su proterani. Osim onih što se kriju.lolo

Гари, Клинтон свира саксомофон као чамуга, ја сам му опростијо што ме је раком гађао! А педер може бити Србин само ако је православац.