Prijava

Bilo bi super kad bi sa recimo leve strane blejao mali boks na kome bi pisalo "Teme koje sam otvorio". Dosta ljudi ovde otvara i teme i koristilo bi, kad ne bi bili par sati tu, da provere stanje teme i odgovore. Naročito ako treba neka pomoć ili savet.
I uostalom, radi lakšeg snalaženja pri diskusiji.

Što se tiče drugog predloga, ovo bi koristilo dosta kod tema kao što su Sportski Kviz, Transfer Blama i ostale, jer bi bez problema odma' mogli da se uključimo u diskusiju, bez cimanja i skrolovanja, koje je još teže ako ima dosta gifova, slika i jutjub klipova.

Pa vodi te na poslednju stranu na temi kad klikneš na ovakav tekst ispod naziva teme:

Don Filozof, malopre

Edit:
FAKJEA isti sam k'o Stefan Kostić!

Ladno nisam provalio, jebote.

"Teme koje sam otvorio"

Ovo za.

Vođenje na zadnju stranu

Reci mi da nikada nisi kliknuo na:

Autor, malopre

:))))))))

Nikad nisam, ladno. O.O

Ladno nisam provalio, jebote.

Ahahahahahahhahahahahahahahah!
Pa ovo je bolje od Uroša. :)))

Кад је већ слична тема, да поновим питање, шта би са оним предлогом "иди на место поста"?

Lolo filozofe baš si koštunica :)
Štos tiče ovog sa teme koje smo otvorili to nemož da škodi za

pa dobro, lulana, bi li gazda bio voljan da razmotri ovo za teme koje smo otvorili? :))

bi li gazda bio voljan da razmotri ovo za teme koje smo otvorili?

Ovo prvo možda i razmotri. Ali ovo drugo... Nema nikakve šanse. Da se bakće još i time? Idi bre...

Opušteno filozofe mož i da otvoriš temu
"PREDLOG:Omogućiti postavljanje komentara na definicije i postere" :)
Usput šta mislite kolko bi jovičić imao tema kad bi se ovo uvelo

Jadan Jovičić se ne bi snašao.

pa dobro, lulana, bi li gazda bio voljan da razmotri ovo za teme koje smo otvorili? :))

Meščini da je to kolko juče i Vučica predložila. A i to nije prvi put da se to predlaže.

"PREDLOG:Omogućiti postavljanje komentara na definicije i postere" :)

Au TO!! Kapiram da bi bilo jebeno kul!