Prijava

киЛа, ако си ту, дођи на схб

prijava

TIM:
Sektalika >> Ksela, Sedplas

Тимови :

Обилић - Коле, Лаки
Секталика - Ксела, Седплас
??? - Зезатор, Марко
??? - Тког, Кокошка

За сад толико, ал бар још 2 тима да се пријаве па и да почнемо нешто.

Вечерас нисам могао да стигнем, АЛИ, сутра чемо морати да одиграмо једну утакмицу, тако да, исто време и место.

Јоргане, ај нађи партнера за 2в2, имаш Импреа, Тиага ...

EDIT: Вечерас треба да играмо полуфинале купа и једну лигашку, дођите сви кои можете од око 22:00.

Sa impreom sam igrao jednom, pa su nas svi kantali :D, tako da ako hoce tiago neka javi, a za veceras, nisam prijavljen, jebat ga :D

Лазаре, како сте играли и оће ли бит'нешто од 2в2 лиге?

Кои тајминг :))

Синоћ смо победили, 3:2 и поред тога што је мени лаговало и због тога правио неке несхватљиве грешке.

Биће 2в2 лиге, треба бар још 2 тима да се пријаве, Јорган тражи саиграча, и још двојица да се пријаве. А у избору су Импре, Тиаго, Микић или кога већ нађете или позовете.... до тада ......

ЕДИТ: Нада последња умире! Због неих неочекиваних дешавања наш тим би можда, али можда, могао да заигра у првој лиги следеће сезоне. Мада будимо реални, много зависи и од неких будућих дешавања. Ми треба да победимо последње две утакмице ТДЕ и Бункераше, и куп, кои се иначе игра вечерас, дођите од 22:00 обавезно.

Значи сад смо на стенд бају, нит се игре 3в3 нит се игра 2в2....

Па то је била жеља генералне популације, а не можемо да играмо 2в2 када нема довољно екипа.

Шокантно заиста. У купу водимо 1:0 минут пред крај. И онда пљас пљас пљас на крају није било ни важно кои је резултат. Играћемо за 3. место са ЦБК. У лиги са истим противником 2:2, после две наша вођства. Остао нам дакле 1 меч у купу и 1 у лиги.

Још једна екипа се пријавила за 2в2 лигу; Јорганџија и Тиаго Силва.

Дакле :

Обилић - Коле, Лаки
Секталика - Ксела, Седплас
Лаки Стероид - Зезатор, Марко
??? - Тког, Кокошка
??? - Јорганџија, Тиаго Силва

Неверуем да ће се још неко пријавити тако да сутра радим жребове, табеле, нову тему и тако те ствари ....

Naš tim se zove Laki Stereoid, bez sprdnje.

Samo da pozdravim moje stare Haks drugove :)
EDIT:
Ima li mesta za još jedan tim možda?
EDIT2:
A ako kojim slučajem ima mesta, upisuj tim SLOBODA - Biošoker, Bond.

Добродошао јуначе :)

Има. Дајем времена до јутра за евентуалне пријаве а онда рез.

Обилић - Коле, Лаки
Секталика - Ксела, Седплас
Лаки Стероид - Зезатор, Марко
??? - Тког, Кокошка
??? - Јорганџија, Тиаго Силва
СЛОБОДА - Биошокер, Бонд