Prijava

Сад не знам да ли ја трипујем или је проток времена толико брз а мени се ништа не мења годинама, или је он толико дуго на власти, али ми овај наш прецедник из дана у дан изгледа све горе и горе ... чак шта више, Боже ме опрости, упао у лицу, угаснуо му онај жар у очима, ни баскет више не игра .. загледајте мало слике од пре неке године а загледајте неку скорију (мислим да га сад ређе и сликају) разлика је фрапантна .. бар мени .. да Служба нешто не прећуткује о његовом здравственом стању што би ми можда требали да знамо?

Jebo nas je previše pa dobio sidu

Čovek ima probleme.

Merkelova ga punila streponom u bulju pa ga izmorila.

kako će rokiju sad da uleti ban :( izdrži brate roki

Možda će i on podleći onoj staroj kletvi srpskih predsenika za sjebane noge itd?

Брате, човек изгледа као да реално брине сваку нашу бригу понаособ .... загледан у даљину, поцрнео у лицу .. јебем ли га .. ан женерал испувао ми се некако ...

Elem jeste da izgleda starije al to je valjda i normalno stari jebga a i dobija bore ako se malo bolje zagledate u facu

Мени се исто чини да је оболео, данас је искритиковао Косорову...

Možda je konačno shvatio da je ceo svet protiv nas.. ?

Ja kad sam pročitao naslov teme, pomislih "neko proziva Tadića". I smejao sam se k'o nenormalan kad sam video naslov, sad ne znam zašto.

Politika ubija čoveka. Eno i Sloba je bio mlad i lep, pa umre čovek. I svaki koji se bavi politikom osedi za deset godina. Doduše možda je to zbog toga što svi u visoku politiku ulaze oko tridesete, tries i neke, i onda prirodno osede za deset, petnaest godina. Ali ako ih ne ubiješ, oni nastave da žive ko vampiri. Eno na primer onog Mićunovića. Molim vas, kad ste čuli da je ijedan političar umro od bolesti (Nenad Bogdanović nije bio političar).

hahahaha bas danas je bio na TV-u i isto ovo sam pomislio :)

и тома николић уцрнио много.

Тадић оболео

Нисмо ми те среће..

Meni je muka od njega....Počeću da ga sanjam, kad odem da brišem postere, vidim mu facu milion puta.
Moguće da je oboleo, stresan je to posao, em ga on ne radi kako treba, em se meša i u tuđe poslove. Eto, ja da sam predsednik ne bi znao šta da radim sa mnogim stvarima. Ovo je pijana država ko što kaže moja keva, pa kakva država takav i predsednik.

Ali poster kida:

http://www2.vukajlija.com/var/products/posters/201108/238485/je-li-kad-si-se-ono-b.jpg?1314530222

Nije što je lokalpatriotizam, al Rasina ubija :D

Hoće bolest kad se neko previše izvinjava gde mu mesto ni vreme nije...

e i ja sam baš juče o ovom razmišljala, propo čovjek bem li ga