Prijava

Ирански издавачи су завалили да је стипсарски Куран иштанцован у Кини сморијо колико има грешака, те да су се жешће испалили што су њима уфурали тај посао и мислили да их зајебу да им ови јефтино иштампају јер су слепчине, лоло ко да већ не знају какви су Кинези смарачи и децхко.

Ево линка http://www.blic.rs/Vesti/Svet/274635/Greske-u-Kuranu-made-in-Kina

Тако да кад вас смори стари Куран и оћете нови, пазите да се не зајебете и купите овај сјебани сгрешкама. Докле ће бре азијатска гамад да зајебава поштен свет који није жут него нормалан? КИНЕЗЕ ЗАШТО СИ ТО УРАДИЈО ДЕЦХКО?

Докле?!

♥░░▓▓▓▓░░▓▓░░░░▓▓░░░░░▓▓▓▓░░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓▓▓▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓░░░░▓▓░░░░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥ ♥░▓▓░░▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓▓▓▓░▓▓░░▓▓░▓▓░░▓▓░░♥

ĆE IH KAZNITI!

Glupost, ne vidim problem kad pravi vernik to ionako zna napamet. Nije valjda da na koricama piše "kurat"?

Glupost, ne vidim problem kad pravi vernik to ionako zna napamet. Nije valjda da na koricama piše "kuronja"?

Не сме Куран да има грешке који ти је?

Kako koji mi je, pa zajebavam se, naravno. Mogli bi da daju i primer tih grešaka, možda negde piše 'isus' umesto 'muhamed', kinezima je to sve isto.

Inače, mnogo manje me brinu kineske greške u kuranu od kineskih čeličnih segmenata u ovom novom mostu preko ade.

Не зајебавај се са Кураном оћеш да нам спиче сервер авијоном?

Оћемо да отворимо једну уметничку тему на којој ћемо да цртамо Мохамеда? А? А? А? :=)

Server je jeftin, kad malo razmislim bolje da nisam davao ideju za most, ništa lakše nego da pretesterišu jedan kabl pa mi da okrivimo kineze i zaratimo s njima... ili bar protiv severne mandžurije da bude donekle pošteno.

http://www.youtube.com/watch?v=C7DTbPj-ZfA

Ovo ga je verovatno neki Kinez naučio koji ima radnju u bloku 70.

Оћемо да отворимо једну уметничку тему на којој ћемо да цртамо Мохамеда? А? А? А? :=)

Лоло може, ал' ја не знам да цртам то ме јебе. Можемо да направимо и конкурс, па најбољи рад пошаљемо у Иран да нас зготиве лоло

Imaju li ti Kinezi obraza ja pitam ? Pa i sveti kuran našli da kopiraju.. AviJonom ćemo da im srušimo tičije gnezdo. Bando žuta, piratska, vreme je za Džihad...

Лоло може, ал' ја не знам да цртам то ме јебе. Можемо да направимо и конкурс, па најбољи рад пошаљемо у Иран да нас зготиве лоло

Ma, бре у пејнту, о, лоло.

Не знам Џими ни у пеинту да цртам, јебига.

Jeste, pošalje rad u Iran, zgotive nas a onda tamo dignu revoluciju, uspostave ponovo šahove i onda džabe rad.

Ма мурш какав лок, шта лупеташ? Мора ово да се продискутује, није мала ствар!

Оћемо да отворимо једну уметничку тему на којој ћемо да цртамо Мохамеда? А? А? А? :=)

Отварај, кад дођем кући, бићу оран да цртам мухамеда, ајде ајде

СМАРКО ЦРТА!