Prijava

Otvaram ovu temu dok mi jedan skrndelj nudi pičku. Kaže izreka 'od birača nema jebača', i ona 'svugde mu je bolje nego u gaćama'. Ja sam pomalo izbirljiv. Šta bi ste vi radili na mom mestu?

Мрзећеш себе, а њу нећеш моћи очима да погледаш. Немој.

Зависи колико је гадна. Ако је само у фаци гадна, кеса може да одради пос'o. Aко је гадна цела, бежи од ње као ђаво од крста.

Удри. Знаш како кажу - године курцу време лечи све.

Zavisi dal si iskusan. Ako jesi- nemoj, ako nisi idi, mada nemam pojma, nikad nisam bio u takvoj situaciji.

Јеби , само је нагузи и јеби је у чмар , неће јој сметати јер ионако није навикла да је јебу ..... и само згуза .......

Jebo bi je zguza bez problema, plus je starija od mene što me loži, onako nije loša u telu, ali u faci je.... ogavna.

cuj ovog kesa leci sve xD najebo se sa kesom xD

Свака жена је лепа на свој начин... Гистро.

Ако ће теби лепо да буде, а ако се она већ нуди, онда удри. Ако ти се не ради то, онда зајеби, можеш само проблеме да имаш. Проста ствар.

a ona kurac oci nema?

cuj ovog kesa leci sve xD najebo se sa kesom xD

Stvarno, budimo realni.

Bole te kurac, na vukajliji moš' da jebeš kad oćeš.

Insistiraj na diskreciji. Ako počne da priča unaokolo, zajebavaće te.

Najveći problem je što mi je komšinica. Veoma blizu mene živi. Neću posle moći da je izbegavam.

Opet ću da citiram badass indijanca iz pakta s kurjacim', "Sve su žene iste kad ugasiš svetlo".

Al opet, kažu i "Kvalitet a ne kvantitet".

A ima i ona, "Sve je to za ljude".

Najverovatnije sam ja ovde došao samo još više da te zbunim, što si kad malo bolje razmislim sigurno i hteo jer inače ne bi otvarao temu na forumu o tome.

edit: Ako je komšinica nemoj ništa da preduzimaš osim ako nisi 100% siguran da neće biti nikakvih psihofizičkih posledica, pametan lopov nikad ne krade u svojoj ulici.

"Sve je to za ljude".

Boli te kurac, udri!

Neću posle moći da je izbegavam.

A što bi je izbegavao? Ako si našao da je jebeš, onda to čini i u budućnosti. Bolje za tebe, imaš besplatan izvor jebade.

A ispostavi se da je riba na Vuki. lolo.