Prijava

mlad sam ja još, tek ću ja da jebem. Mada, jebanje je toliko nebitna stvar u životu, koliko za bitnu stavljaju ljudi iskompleksirani upravo nejebanjem.

Maestro,
e mojne sad 2 zeca 3 zeca. Lepo piše da si bio sa njih 24 u vezi. A sad kažeš da si kresnuo samo njih 5 od mogućih 24, to mu dođe oko 20%, јеl?
VIš, ja imam učinak 100% što se toga tiče heheh, ko je car onda?
olol

Manijače, možda su od tih 24 ostavljanja, neka bili duplaci, tj. jednu te istu ribu ostavio više puta, a ona mu se narafski vraćala poput bumeranga kad ga zavitla iskusni gologuzi Aboridžin. To bi objasnilo zašto je surdukn'o mrmka kod 5 riba samo. Maestro, pojasni malo jebemu ždraku, bacaš nas u rebus, vidiš da smo zabagovali k'o kineska kopija Kasio digitrona na prijemnom za ETF.

A ne znam Lukšo, ja pod CUROM podrazumevam VEZU. Možda on misli na nešto drugo ipak. Daj, pojasni nam leba ti Maestro

Zato što su sve jebeno iste! Ja kad nadjem bolju ribu od sadašnje ja sadašnju ostavim, i smuvam se s boljom. Kad ta bolja nadjeg boljeg od mene ona me ostavi i smuva se s njim. I tako to ide u krug. Hvala Bogu pa sam samo dvaput bio ostavljem a ostavio 22 puta. I dok god budem takva smradina prema ribama više će me i ceniti.

ajoj, menE, kol'ko ti imaš godina? 13 i po?

mlad sam ja još, tek ću ja da jebem. Mada, jebanje je toliko nebitna stvar u životu, koliko za bitnu stavljaju ljudi iskompleksirani upravo nejebanjem.

Daj bože, naravno da ćeš da jebeš dok ti se kita ne osuši načisto:)
mada, ne bih se složio sa tobom da je jebanje toliko nebitna stvar u životu, a no-no.

Šta da vam pojašnjavam, ja sam mlad, jebem tek od prošlog leta, a što se tiče veza, to ne praktikujem, imao sam nekih 5 veza. Pokušavam onaj Čarli Šin fazon, jebi pa odjebi, pa kako prodjem, A što se tiče toga 24 figurativno sam rekao, ne mogu da se prebrojim sade. A i šta me trpate, ko da sam debil..

tako je manijak, samo da se javim, ja sam za ovu opciju br. 1, u muci i vuk pase travu :)

A što se tiče toga 24 figurativno sam rekao, ne mogu da se prebrojim sade. A i šta me trpate, ko da sam debil..

Hahahahaah...figurativno je rekao 24.

imaj neke osnovne principe, jebemmu miša

I šta bi na kraju, jes ti jebo onu skrndelj il nisi? Taman kad se stvar lomila bejah banovat, ostah uskraćen za tu informaciju...

Ako nije previse ruzna, sto da ne xD

Paune, brate pogle kad je otvorena tema. Sad možeš da dođeš po epilog, a ne da daješ savete.

Have Coke and a smile, and shut the fuck up.