Prijava

Da je valjala, ne bi ni popadala. Obični sektaši smrdljivi koji oće da naprave kult od govna od muzike, koja ni ne može da se nazove umetnost. Čisti narkomani koji nemaju svoju ličnost pa je traže u nekim levim ljudima mudima. Mislim, zbog njih je propala muzika, šta već.

Veću glupost nisam pročitao još od 4. strane.

"Nekad su gospoda slušala klasičnu muziku, a danas nema klasične muzike, jer da ima, ja, gospodin čovek (koji zna za Mocarta, Baha i onog trećeg) znao bih za to."

Kobjasn!

Pre 10 godina je bilo normalno videti Mastejna na MTVu kako vodi neku emisiju ili prl dzem anplagd. Smatram da bi se ovo nastavilo da su bendovi bili malo originalniji i da su se manje prodali. Jedino gde metal i dalje zivi je skandinavija zato sto je izmislila pun kurac novih pravaca (blek, melodet, pagan, folk...). Veliki deo publike u svetu ne zeli da ih prihvati jer su jel te Mejdeni svirali dok su oni pisali u gace. Mislim da kada bi se svest tih ljudi promenila da bi metal dobio mnooogooo siru publiku. Elem, bend koji po meni zasluzuje paznju : http://www.youtube.com/watch?v=dnArHesjGp4

"Nekad su gospoda slušala klasičnu muziku, a danas nema klasične muzike, jer da ima, ja, gospodin čovek (koji zna za Mocarta, Baha i onog trećeg) znao bih za to."

Lepo primećeno, nešto sam pisao negde pre par meseci na tu temu, čitavu stvar su ustvari sjebali onim usranim revolucijama.
Nekad su isključivo gospoda posećivala koncerte klasične muzike i imali su para da obiilato sponzorišu umetnike, sirotinja je slušala gajdaše, drombuljaše i trumbetaše.
A danas gospoda mahom nemaju para ni za odlazak na koncerte, sponzorisanje da ne pominjemo. Oni koji imaju para zajedno sa sirotinjom slušaju gajdaše koje, takođe zajedno nazivaju umetnicima.

turtleboy
Pre 10 godina je bilo normalno videti Mastejna na MTVu kako vodi neku emisiju ili prl dzem anplagd. Smatram da bi se ovo nastavilo da su bendovi bili malo originalniji i da su se manje prodali. Jedino gde metal i dalje zivi je skandinavija zato sto je izmislila pun kurac novih pravaca (blek, melodet, pagan, folk...). Veliki deo publike u svetu ne zeli da ih prihvati jer su jel te Mejdeni svirali dok su oni pisali u gace. Mislim da kada bi se svest tih ljudi promenila da bi metal dobio mnooogooo siru publiku. Elem, bend koji po meni zasluzuje paznju :

pa nije propao metal, nego se MTV propederisao

I jebote ne idu mi u glavu američki bendići ko recimo Avenged Sevenfold. Mnogo smo zajebani, tražimo na turnejama da nam po sobama vise plastični pištolji i bejzbol palice, svi smo tobož mardeljali i tamo se išarali po leđima ko detlići a rčma nismo dali samo onom što je žurio na izvršenje smrtne kazne. E, da, inače izdajemo se za za metalce i emo cave otkidaju za nama.

Ako je to budućnost metala više bi voleo da časno izumre.

Decurlija slusa MTV, MTV se propederisao ====> deca ce nam se propederisati. Raspad metala, raspad ljudske civilizacije. Elem, da ne spamujem rodjenu temu. MTV prenosi ono to je mejnstrim. Nekad je to bio metal, danas nije. Zato i jeste propao.

ne kornjačo, to što više nema metala na MTV ne znači da je propao, samo se vratio u andergraund.
koga boli kurac što mtv više ne vrti Mejdene i Džudase? ionako ne gledam tv....

Ja i dalje za svoj post mislim da sam u pravu.

Metal neće da ode kao i klasična muzika, ali će polako da ima sve manje pristalica. Sad nije mrtav sigurno, vidite koliko metalika ima samo na vukajliji.

I operite kosu, ko Boga vas molim.

kako originalan i konstruktivan argument mare munje. bravo!

Metal neće da ode kao i klasična muzika, ali će polako da ima sve manje pristalica. Sad nije mrtav sigurno, vidite koliko metalika ima samo na vukajliji.

sve dok budu ljudi svirali imace ko da slusa, kratko i jasno. mozda za nekih 20-30 godina, ali sad za sad nista od toga

Pojava Georgija Davida na scenu sa njegovim Death Saw-om je poremetila svaki naš dobar zvuk. Niko ne zna kako se on predstavlja, metal, rock...šta već. Svi digoše ruke.

A što se tiče stranog metala, ostareli ljudi :) Ne može doveka tako, a za njihov look, jebiga, početak je uvek najbolji, svaki nastavak je moderizovan i urbanizovan, tako da, valjda idu sa vremenom.

Видим, неће да се опамете људи. Боље лоцк, него да побанујемо пола сајта.