Prijava

A mi koji nemamo para za original?Bježi bre...

Неће то код нас да заживи. Србија фтњ.
Мене боле туки, и тако немам књиге, него што запишеш или узмеш из библиотеке то ти је.

Nama je profesorka engleskog jos prosle godine zabranila kopirane knjige.
A na vest, cista otimacina para.
Nikada ne razmisljao da li neko ima para za knjige ili cak za kopiranje knjiga, vec samo da zgrabe nesto.

Биг дил. Одеш до једне копирнице, копираш пола књиге, у другој другу половину, у трећој коричиш. Ако уопште заживи.

Биг дил. Одеш до једне копирнице, копираш пола књиге, у другој другу половину, у трећој коричиш. Ако уопште заживи.

A šta ako uvedu neki kurac sa kamerama i zabrane kopiranje uopšte? Studiranje je postalo pravi kriminal, vidim ja počeće da se otvaraju andergraund kopirnice.

Čisto da se ponovim, ako sam propustio da nekog napušim kurcem.

Al dodje mi da izlomim ove morone što kukumavče u komentarima dnevnih novina. Ma pizda vam materina dramoserska, zar je moguće da vam je tolko teško knjigu iskopirati iz par delova ili bez pogovora nego se tolko morate preseravati? Njanjanja kako vas nije sramota njanjanja školarine stan pljuge njanjanja kako je srbija fuj njajnanja pretnje emigracijom za koje svakog zabole kurac...

ma pušite kurac bre.

koje govno, zemlja nam se i dalje raspada, a oni opet vode racuna o nepotrebnim sranjima

Варнеру, опет ти лајкујем коментар. А да, овде нема лајк дугме.

Studenti će ubuduće moći da kopiraju samo odlomke, a ne kao do sada cele knjige koje koriste kao literaturu za spremanje ispita.

Iskopirajte mi ovaj odlomak od 1-27 strane i ovaj odlomak od 28 do 65...joj ne znam dal cemi trebati i odlomak od 66 do 90 strane ali sto posto ce mi trebati odlomak od 91 do 127

Неће то код нас да заживи. Србија фтњ.

Е а шта се буне људи? Причала ми Шпањолка једна како код њих у земљи не постоје фотокопирнице. Што ти треба пљунеш лову и аупм.

Оће ово да заживи, али мало сутра. Ја сам за ову годину за копиране књиге дао 3-4 хиљаде, а оригинал је 500дин/комад минимално. Ако почну да хапсе оснивамо преписивачке школе у подруму.

ДИЈАК СТИВЕН, НАЈБРЖИ У ГРАДУ! ВРЛО ПОВОЉНО!
:овде они папирићи с бројем што се откидају:

Кога уопште боли уво за књиге?

Ако не препишем књигу за 5 дана, цена упола мања.

Стивене, могу ли да се придружим твојој ресавској чколи? Не'ш се разочарати.

Можеш, наравно! Ускоро ћемо толико проширити бизнис да ће нас унајмљивати људи попут Саше Ћурчића и Жељка Шашића да умножавамо њихова житија.

Samo mi je žao Marijanu Mateus.