Prijava

Факјеа! Ала ћемо да се намлатимо лове!

коначно нешто добро у овој Србији. Ја бих увео и по једног полицајца на сваку копирницу у Србији. Докле бре више? Имате за пљуге, а немате за нове књиге. Као да је нека пара дати 2000 динара за нову књигу из енглеског за средњу. Једите мање, возите бицикл, продајте веш машину, купајте се само парним данима...

Samo mi je žao Marijanu Mateus.

Бухахахаха х)))
Ма нема од тога ништа дјечаци...

Предивна вест...напросто предивна! Ето, сад ја хоћу да копирам књигу која је издата пре 50 година а треба ми 1000 страна те књиге (дакле не могу да преписујем и тако то, узгред постоји један примерак у библиотеци а није потребна само мени) и шта онда ја да радим????!!!!
ДИВНО! Свака част! Ето шта мислим...

kad mi daju Evropski standard, prihvatiću i Evropska pravila... Nači tako je! Ameno!

kad mi daju Evropski standard, prihvatiću i Evropska pravila...

+1
Btw, pre 3 dana iskopirah čitanku...

+ još jedan. Jebote, da li su svesni ovi gore šta rade... Još manje studenata, još manje intelektualne snage, ode država za 10 godina definitivno u kurac. Svaka čast evropejci, pu!
Kao da nije dosta što sad nešto seru o espb bodovima, kako stoji to uopšte?

Сачекајмо Пантелу10 да видимо шта мисли о овоме, он вероватно чита књиге типа копиране.

Ja ću bre za te 3.000 kolko mi kosta knjiga za fax da kupim bre komplet Ive Andrića od 14 knjiga. EJ BRE