Prijava

Ne znam da li vec postoji (odavno nisam bio banovan), ali mislim da bi bilo veoma pametno da se uvede da nakon sto banovan korisnik hoce da se uloguje da mu izadje ili prozorcic ili na stranici da se ispise krupnim slovima razlog banovanja.
Kolko sam shvatio taj razlog stoji u mejlu kojim si se registrovao i u opisu bana u kategoriji Banovani korisnici.
Ja recimo imam razne gedzete vidzete i ta cuda i stalno proveravam mejl tako da ja to i vidim, ali verujem da ima odredjenih koji nakon sto su banovani probaju da se uloguju, vide recimo "Banovan do 2035." i onda krecu da prave duple naloge i da sire sranja po sajtu, ne znajuci zasto su banovani, i misleci da nekom modu eto tako doslo da ih banuje.
Mislim da bi veoma pomoglo.

A zasto jednostavno ne bi otisao na svoj profil stavio kursor na ono crveno sranje i procita? :)

Nisam znao za to, a mislim da je komplikovanije i da retko ko i zna za to i da bi retko ko i pokusao.

Ovako ti odma izadje i nemas problema, plus sto nisu svi razumni i normalni, vidis i sam kakvo je stanje.

Pa ti sto su nerazumni i nenormalni ni ne trebaju da se prijavljuju posle bana, onog kraceg.
Posto verujem da nece da ostanu jos dugo.

E pa to je sta bi trebalo da bude, ali kazem ti -> nakon banovanja oni umisle neka sranja i krenu u pravljenje duplih naloga i spamovanja a prve 3 definicije i taj 1 poster sto mogu da naprave za taj dan su na foru picka vam materina moderatorska sto mi brisete definicije itd...
nakon nekog vremena to sve prodje ali bilo bi bolje kad bi se to izbeglo.
A i trebalo bi da se uvede brisanje naloga, ovako se sve gomila trpa ovo ono, ne svidja mi se to.

da mu izadje ili prozorcic ili na stranici da se ispise krupnim slovima razlog banovanja.

Dobro jutro, to se i radi.

A i trebalo bi da se uvede brisanje naloga

Iz tehničkih razloga to nije moguće. Učestvovao si u stvaranju sadržaja, ocenjivao tuđe sadržaje, učestvovao u diskusijama, ... Kada bismo obrisali tvoj nalog nečiji komentari u diskusijama u kojima si učestvovao bi bili van konteksta, ljudima bi nestali glasovi itd. čitav niz problema bi nastao. Ako želiš da zauvek napustiš sajt, jednostavno se odjavi sa sajta i nemoj se vraćati.

glup predlog. Protiv

ja sam i dalje za to duvedete samobanovanje...

"Ovo je prejako!"
Banja Luka Forum | 21. April 2007.

Inače, za! Puno klinčadije nema pojma što ne mogu da uđu na profil pa otvore novi i pišu iste defke ko ranije.

Aman ljudi, da li vi čitate komentare? Ovo je već uvedeno. Kada banovani autor proba da se uloguje na svoj nalog, izaći će mu poruka da je banovan i razlog bana.

Pa tako nam kobjasni! Zašta te plaćamo?

Ne znam za to, poslednji put kad sam bio banovan pisalo mi je banovan si do xx.xx.2011
ja odem na mail i tamo mi pise sve to isto ali sa razlogom.

dobro..lepo onda.

Iz tehničkih razloga to nije moguće. Učestvovao si u stvaranju sadržaja, ocenjivao tuđe sadržaje, učestvovao u diskusijama, ... Kada bismo obrisali tvoj nalog nečiji komentari u diskusijama u kojima si učestvovao bi bili van konteksta, ljudima bi nestali glasovi itd. čitav niz problema bi nastao. Ako želiš da zauvek napustiš sajt, jednostavno se odjavi sa sajta i nemoj se vraćati.

Ne slazem se ali niko me i ne pita.

neciji komentari u diskusijama bi bili van konteksta
- Zar to nije vec slucaj, kolko puta sam video lik se svadja sam sa sobom a ustv je bilo komentara izmedju koji su uklonjeni.
definicije, forumi svugde..
____
Ljudima bi nestali glasovi
-Pa nebi nestalo mnogo, a i na kraju krajeva i da nestanu nije neka velika steta
a i sigurno bi moglo nekako da se sredi da ne nestaju
------
a i zanima me koliko je korisnika sajta aktivno i te fore.

ovako na sajtu ima pun kurac naloga a cetvrtina je aktivna(mozda i manje).