Prijava

Dakle, naslov sve govori: šta cepate trenutno od igrica. Nisam video ovakvu temu na forumu, pa rek'o da otvorim.
Evo, ja cu da pocnem. Trenutno se igra:
1. Team Fortress 2
2. Dota
Vi?

Мајсторишем против неких Кореанаца у Старкрафт двојци.

x3 terran conflict

X men origins: Wolverine
Street fighter 4

Нисам неки залуђеник за игрице, али скоро ми ортак позајмио ове две, па их сад играм са времена на време

Jedan jedini i neponovljivi CoD2 u MP....nikad ga necu prerasti jebes mi sve.

LoL, PES 2012 demo i FIFA12 demo.

Jedan jedini i neponovljivi CoD2

ta igrica decu pravi ovim danasnjim delovima CoD-a

Assassin's creed: Brotherhood,
crysis 2,
fc2,
devil may cry 4...
za nesto drugo nemam ideje. Pisite jos, mozda nesto pocnem da igram.

probao sam ovaj novi Deus Ex, onako, tek sam na pola sata za sad, nije loše,ali nisam ni oduševljen.

buxno, skidam deus ex, bas da vidim kakav je :)

će vidimo kako će da bude dalje lolol

X men origins: Wolverine
Street fighter 4

Prešo Origins, oduševljen detaljima i grafikom, pa i potezima, ali boss bitke me razočaravaju.

Devil May Cry mi je jedna od omiljenih koju sam prešo mali milion puta, Darksiders mi se isto dosta svidjao jer je na sličnom fazonu.

Street fighter 4 znam već u prste. Štedim novac da kupim original da ih derem malo po online turnirima.

Inače igram Dotu, mada nisam baš neko vreme, i LoL (League of Legends), i strpljivo čekam da izadje DotA 2 za koju sam već sačuvao novac za slučaj da se plaća.

PES 2012 demo 2 sa sve pecom od 72+1 tima.

peškirići šareniću,aj ciba link na pvt

Skoro me ortak nagovorio da skinem Crviće. Nema šta, jedna od najjačih igrica! :D Armaggedone, Brotherhood je, bar mene, skroz razočarao! Dobro, ja jesam kreten jer sam ga dosta igrao za tih 2-3 dana za koliko sam ga prešao, ali opet, nije uopšte ni blizu toliko dobar kao AC2. Ne znam da li si igrao, ako nisi, skini. Pikam po malo Black Ops, mada mi i nije nešto gotivan... Moj ti je predlog da skineš Carbon ako voliš trke. Jes da se pređe za 4-5 sati bukvalno, ali oni driftovi su jebački! I Most wanted, ako te nije smorio. Pošto sam ga ja prešao minimum 10 puta, ne pada mi na pamet da je skinem ikad više! :) Skini takođe ako hoćeš i ako nisi pre igrao Kuma 1. deo, za 2. ne znam kakav je. Ortak mi reče da je 2. još bolji, mada sam igrao nešto malo kod njega i realno nije loš... :)

Igrao carbon, vise puta. I ostale delove. AC2 ubedljivo uzima 1. mesto od AC, s tim da cekam revelations :)
Igrao Kuma 1. deo, drugi skidam. Hvala na predlozima :)

Rock of Ages i NBA 2K11 My player mod. Arcim po ligi, malo fali da budem MVP, oce LeBron da me sjebe.

Hogs of war :) Igrica iz 2000 godine inforgames :) Oni prasici sto se rokaju, na fazon worms-a je.