Prijava

5. Džubaja - zaključak
Što se tiče Džubaje, lično smatram da je kod njega postojala neka bioenergija koja se manifestovala u slučajevima kada je bio ljut, iznerviran, besan. Ispoljavanje te bioenergije, bilo je svakako, apsolutno nesvesno. Znao je on da je čudan, ali ne verujem da je mogao da upravlja svojom bioenergijom. Ta bioenergija je sigurno imala i fizičke karakteristike koje su mogle egzaktno da se utvrde, odnosno da se registruju mernim uređajima. Smatram da je bioenergija kod Džubaje bila izazvana ili je izazivala električne manifestacije. Razloge da verujem u tako nešto imam u činjenicama da je nehotice pokvario kasetofon i instalacije u stražari. Verujem da je njegova lična struja došla u kontakt sa strujom iz kasetofona, odnosno kupatila i da je prouzrokovala neko električno pražnjenje koje je dovelo do tih kvarova. Mislim da bi bilo kakva električna manifestacija vrlo lako mogla da se registruje i izmeri mernim uređajima. Na primer običnim unimerom. Događaj sa metlom se ne uklapa u taj šablon, jer izgleda da bioenergija nije imala samo električnu prirodu, jer električno pražnjenje sigurno nije bilo uzrok za lomljenje metle po dijagonali. Tu se radilo o nekoj sasvim drugačijoj stvari... Već sam rekao da je Džubaja znao da je u najmanju ruku čudan. Ja znam da je mnogo čudniji od ovih par detalja koje sam izneo ovde o njemu. Što se mene tiče dalje neće biti reči o Džubaji, već o Zabeli i čudnim događajima koji se tamo dešavaju. Ko je bio tamo mora da zna neke od stvari o kojima će biti reči.

https://www.youtube.com/watch?v=arlCnytlDiw

Psihološki rat je najgori. Ubijaju gore neko granate.

Ja sam u 5. razredu reko drugu: dabogda ruku slomio.
On posle pola sata se pentra po nekoj ogradi pade i slomi ruku hahah

Molim modove da pobrišu sve spem postove da se može nastaviti sa pričom.

Prije 3 godine mi je jako bilo žao što jedna dobra drugarica odlazi u Bg i ostavlja me, pa sam joj rekla "dabogda se nešto desilo da moraš da ostaneš". I ona tu veče dobije čmičak na oku :(((( I zakomplikovalo se, rješavala je to jedno godinu i po dana :((

Mogu misliti kako li tek neprijatelje kuneš... :)

Гидра, пожели мени неке паре ускоро. Али лаганицу неку, да не морам да радим ни да коцкам за њих. Него да ми неко дадне, а да има 5-6 цифара и да буде девизно.

Jedino da pošaljem pismo premijeru?

Мојне њему. Знаш да га не волим... Ништа онда.

Alo modovi ne spamujte temu!

Jbg, ne može to da se forsira, sad kad si rek'o, upropastio si :/

Lud, dobre su ti priče. Daj ispiši sve za tu Zabelu i Džubaju što imaš nemoj nas jebati, čekam mesec dana na priču ko da kupujem Zabavnik.

Jednom mi se desilo na vukajliji da sam napisao post koji nikako nije hteo da se postavi na forumu, ceo dan sam pokušavao i ništa i na kraju ja odustade, kad ono sutradan vide da je napsana i to pre svih onih drugih postova na koje sam odgovarao! A internet mi telekomov!

Ma najedite se govana debili jedni usraste temu. Brišite poslednje 2 strane.
I jebo vas to dabogda te udario kamion i udario ga kamion kad to nije ništa čudno nego uticaj bioenergije koji propagira Faust.

Faust je meni najbolji propagator bijoenergije

Očekujem da se raspišete!

Jes vala, vreme je...

To uglavnom uvek radi na istu foru. Niko me nije uverio da zaista moze da vidi te stvari. Ali imam ja pricu za cika Hasana iz Bjelog Polja dobru...

Ovog mog crnogorskog bijelog polja? Ajde pisi to

Једно вече, око 3 ујутро, лето немош се спава, моја сестра гледа неку серију шатијазнам. И сад фазон на кући има један цео зид са оним пвц вратима, а испред њега тв. Увече каце легне да се спава обавезно с навуку огромне завесе тако да се не види ништа. И моја сестра се унела у то срање и одједном види сенку изнад телевизора. И као трипујем се, треба да спавам, и чује се као да је нешто пало и нестане та сенка. Само после пар минута та сенка куца на врата, она креће да вришти, даздере, устаје ћале (а никако не воли кад га неко пробуди) пита шта је она му покаже, он излази кад оно неки лик се развалио од алкохола, а онај звук је био он како се саплео (а мого да се попне на терасу, уста га јебем), пита ћалета као јер може да преспава, а овај му одговара да се носиш у три лепе пизде материне, залупи му врата и оде да спава. Сестра је у истом положају остала целу ноћ колко је изневеровала.

пс: активирајте тему неким зајебаним причама. лоло

6.Zabela - karte
Zabela je izdvojeni vojni objekat, potpuno ograđen žicom. Da bi se ušlo na Zabelu mora da se prođe kroz kapiju. To znači, da bilo ko ako želi da kontroliše stražare, mora prvo da prođe kroz kapiju. Takve okolnosti su koristili stražari koji noću nisu ni išli na stražu. Ako bi neko eventualno došao na Zabelu u kontrolu, stražar sa keca, na kapiji bi obavestio stražaru, a to bi dalo dovoljno vremena stražarima koji bi trebalo da budu na dvojci i trojci da odu na svoja stražarska mesta. Kontrole su bile retke, a noću niko nikad nije ni dolazio u kontrolu. Zbog svega toga, noću je stražar bio samo na kecu, dok na dvojci i trojci nikada nije bilo nikoga. Niti je razvodnik hteo da razvodi stražu, niti su stražari imali želju da provedu skoro sat vremena dok se obiđe krug do stražarskih mesta. Kada se biralo ko će na kom stražarskom mestu da bude, uvek su svi izbegavali dvojku, uglavnom jer je najdalja. Svi osim Đorđa. On je sam tražio dvojku od 2 do 4. To nikome nije smetalo, čak je svima odgovaralo. Bolje on nego ja. Na dvojku se nije često išlo ni danju, a noću baš nikako. Osim Đorđa. On je redovno, svake noći u svojoj smeni za stražu išao na dvojku. Nije imao koga da smeni tamo, niti je njemu dolazila smena. Ali on bi svejedno svake noći bio na dvojci. Par puta su ga ljudi pitali zašto noću ide sam kroz mračnu šumu čak na drugi kraj Zabele. Nikada nije dao nikakav određeni odgovor. Niko ga nije ozbiljno ni ispitivao. Ipak, vremenom, pošto vojnici na straži imaju mnogo vremena za razne razgovore, sve češće se postavljalo pitanje, zašto noću ide na dvojku. Jednom je napomenuo, da tamo igra karte. Sa kim? Pa dolaze mu tamo neki drugari. Gde ti bre dolaze drugari? U šumu? U vojni objekat? Niko ga nije shvatio ozbiljno. Dok se nije desio incident sa kartama. Đorđe je imao svoj špil karata, koji je uglavnom svuda nosio sa sobom. Jednom prilikom su mu dok je spavao uzeli karte i počeli da igraju sa njima. Kada je Đorđe krenuo na stražu na koju nije morao da ide, tražio je da mu daju njegove karte. Nikome nije bilo jasno šta će mu karte na straži, noću, ali niko nije pravio problem. Dali su mu njegove karte, jebale ga njegove karte. Bar špilova je u stražari bilo dovoljno. Dvojici vojnika i je sve to ipak bilo malo čudno, pa su se dogovorili da odu na dvojku i vide šta to on tamo radi. Pošto je postojala opasnost da ih Đorđe primeti, dogovorili su se da sutra odu na dvojku pre nego što dođe Đorđe, kada tamo nema nikog, da se tamo zakamufliraju na mestu sa koga imaju dobar pogled na stražarsku kućicu i da vide šta se to dešava. Tako su i uradili sledeće noći. Otišli su na dvojku, zauzeli su poziciju i čekali su. Sa puškama na gotovs za svaki slučaj. Đorđe se pojavio otprilike na vreme. Skinuo je pušku, raskomotio se i seo ispred kućice. U napetoj atmosferi, bez ijednog šuma, ova dvojica su čekala šta će se desiti. Posle nekog vremena, Đorđe je ustao i izgledalo je kao da se pozdravlja sa nekim. Zatim je seo i počeo da deli karte. Užas je prosto blokirao ovu dvojicu u zasedi. Nisu videli nikoga a karte su se pokretale kao da ih neko drži. Od straha nisu smeli da se pokrenu, da ne bi napravili neki šum. Jedino što se čulo u mraku u šumi, bili su njihovi otkucaji srca. Tako bi vrištali od straha, ali ne smeju glasa da puste od sebe. A nisu ni mogli. Đorđe je u noćnoj pomrčini i šumskoj tami izgledao kao da sa nekim igra karte. Sa nekim koga nije bilo moguće videti. Pobeći glavom bez obzira pa nek bude šta bude, nek ih pojure svi nevidljivi demoni ili ostati zakamuflirani pred tim nevidljivim užasom?