Prijava

Papo sa jajima se rade te tako zajebancije.
Vasić

Uteras mu mami, ajde sto kaze Qm kosa iza slike. Dodje ti neko pa stavi jbg. Al ko mi se penjo u potkrovlje kroz celu kucu??

Brt ja da ima objašnjenje za te stvari drugi isus bi bio. Možda bolje da ne znaš. Ortak zatekao ženu neku tu da mu prosipa neku krv po dvorištu iz lavora sa srpom pa je slomio pa sad sud itd

Evo guglam sad za jaje, na dosta foruma se povela prica. I niko ne zna odakle.

Pa to ti neko od rodbine ili komšija koji dolaze u kuću radi.

E to sa jajetom, to sam od ujne slušao, kao nalazila ona po dvorištu, neko ujaku ubacivao.
I nije da nije upalilo, imaju gluvonijemo dijete, kuća propada, ona stalno nešto bolesna, ujak se sasušio skroz.

Baš me zanima kako funkcioniše to sa jajima. Ima valjda i za voštane svijeće, nešto se kao prelome, pa naopako okade.

дај још бохоре јес да лажеш али је занимљиво

jedan moj drugar, njemu su sestru oteli, a bas su bili vezani, i nikad aje nisu vratili, medjutim njen nestanak je bio tako uticao na njega da se on zakleo otici u efbiaj i raditi za njih na paranormalnim desavanjima u nadi da ce pronaci put do sestre svoje. eno, poludeo je , nje nema

Ja sam cuo za naopako krstove, konce, nokte, sveće i ta jaja.

Zajebana su jaja, ne zajebavam se. Cuo sam razne price za to.
Ne verujem u to, al ga se malo plasim jbg. Sve mi je to cudno, al ima neke moci da ga jebem.

Nije mi se u životu desilo ništa neobjašnjivo, ne vjerujem ni u šta, sve uvijek provjeravam. Pametnom dosta.

neki su cak stavljali nokte u teglu

Par opjevanih drevnih savjeta da vratite ljubav svog života:

https://www.youtube.com/watch?v=jb1ZMF5waBQ

Joj e naci cu vas u RL ako nastavite ovo. Zanimljivo mi je da citam ovo, a vi serete po temi zato sto vam je dosadno. Pancera idi glodji tabn.

Pametnome dosta celtice, objasni mi kako je dospelo jaje tamo.

Jaje ti je doneo neko od rodbine, ko zna koliko je godina tamo bilo.

мајмуне посро си се по целом сајту ако још једном некога будеш критиковао јер спемује пребићу ти пичкицу малену првом приликом крста ми