Prijava

Нисам од бољих аутора, али имам 22 пратилаца па реко' да искажем мишљење. Нисам за, јер све те дефке фејсбукаша заврше на гробљу, тако да нема потребе за тим. Наравно, пре оцењивања видите да је писао неки бољи аутор, аутоматски се смањују шансе за минусом иако је дефка срање. Хвала

Protiv, biće još teže za nove autore.

Protiv, biće još teže za nove autore.

Filozof sve rekao.

Imaš praćenje, predlog je realno bezveze i nepotreban. Ne treba dodatno odvajati autore takvim podelama. Pratiš autore koje voliš da čitaš i to je to. Niko tebi ne brani da pratiš 569 autora, tako da je ovo samo gomilanje opcija koje u suštini nema smisla.

Прво ми се свидео предлог, а онда сам се сетио да имамо ово праћење. Против, јебига. :)

sto ste svi protiv? ispostujte momka. evo ja sam za.

sto ste svi protiv? ispostujte momka. evo ja sam za.

Ti to samo iz poštovanja? :D

pa mogao sam i par argumenata da ubacim, ali muka mi je bilo.

Protiv, jer bi to još više povećalo jaz između bogatih i siromašnih. :) Ali nešto bi trebalo smisliti, evo meni večeras ode defka na drugu stranu sa skorom 3:0. Izbaciše je neki vicevi, jebiga dokle više...

bzvz imas toliko opcija da nadjes "pop" autora i citas njegoce defke...da je stvarno glupo traziti predlog za jos neku opciju

Апсолутно против. Елитистички је са једне стране и сјебало би нове ауторе, а са друге ни дефиниције популарних аутора нису загарантовано добре па сам више за пратиоце када хоћу да читам квалитетно.