Prijava

Jedina stvar koja stoji na putu vaše romanse je njen dečko. Ona ne može da odluči šta će i s kim će. Kako prevagnuti na na svoju stranu?
Moj problem je 'nazovi-dečko' iz Švabije, koji u Srbiju dolazi za mesec dana, i ona nikako ne može da načini taj prelom, da ga nazove i kaže: Jebiga, daljina je učinila svoje, postoji neko drugi, bla bla bla. U fazonu žao joj lika. Pokušao sam na sve načine, uz nadljudske napore, i pričama na koje bi pala i Marijana Mateus, ali jednostavno, ona je svetica, i ne može to tek tako da uradi. Kako da jebeno završim stvar?!

Cijanid.

Vidiš da čovek hoće da je jebe, ne da je ubije.

reci njemu matori dok ti nisi tu ja ti trsim kobilu,nije fora da se ja toliko zamaram a ti dodjes na podmazano...

Savet Gruje Tarota:

Zaguljeno, u ovoj situaciji džabe je da ulažeš poseban trud, što jače budeš navaljivao to će više da misli da čini pravu stvar time što se opire. Ali ne boj se, vreme je tvoj saveznik, juri neke druge u međuvremenu a s ovom se zajebavaj, budi uvek tu kad joj nešto treba, pažljiv, pun razumevanja daj joj na znanje da ti se dopada ali da poštuješ njenu odluku da ne prevari dečka. Celibat čini čuda, zasvrbeće je pre ili kasnije a ti kao i obično budi tu - ovaj put da je počešeš.

Osim ako se lik vraća iz švabije da ostane, onda je piši propalo, ako ga dosad nije prevarila neće sigurno za to malo što je ostalo. Lakše ćeš magare da izvučeš iz blata nego da je navedeš da popusti za tih mesec dana.

hahaahhaha. Ja mislio shvatiće neko ozbiljno. Koji vam je kurac, što trolujete svaku rial lajf temu?

Zar si stvarno ocekivao da dobijes neki kvalitetan odgovor ovde?

Кажеш јој, бре, лепо, како он сигурно не размишља на тај начин, већ немилосрдно прангија Швабице у Швабији док она изиграва опатицу. Да.

Tebra kurac svetica, možda joj se ne sviđaš pa te na finjaka odjebala........
o.O

matori iskreno zar je moguce ako je ovo stvarno ozbiljna prica da se tripujes sa tom ribom da budes nekom rezerva...mislim...

matori iskreno zar je moguce ako je ovo stvarno ozbiljna prica da se tripujes sa tom ribom da budes nekom rezerva...mislim...

Стварно, мојне те газе тамо неке зиљавуше. Ако оће, оће, а ако неће - испичкарај то на време. Ионако је ретард. Замисли смувате се - тако ће сутрадан неког другог да има у резерви док ти вредно радиш у руднику.

Стварно, мојне те газе тамо неке зиљавуше. Ако оће, оће, а ако неће - испичкарај то на време. Ионако је ретард. Замисли смувате се - тако ће сутрадан неког другог да има у резерви док ти вредно радиш у руднику.

Upravo htjedoh napisati.

Pocni da je kuliras, ne u smislu da te kao vise ne interesuje nego da imas i druge stvari u zivotu. Kuliranje i hladnokrvnost su pravo tvrdjenje pazara, radi sto posto. Mislim da me razumes.

Си ти онај што је требао да јебе скрндеља?

Pala s' Marsa
Tebra kurac svetica, možda joj se ne sviđaš pa te na finjaka odjebala........
o.O

Hahahah...Ovo je vrlo moguci scenario.

Vidiš da čovek hoće da je jebe, ne da je ubije.

Pa može i da je ubije pre toga, ako voli takve stvari.