Prijava

Zaključavajte, spemujte radite šta oćete! Ali ja moram nešto da kažem!

Muka mi je više od đubreta! Skoro svaki put kad odem na naslovnu stranu, tih deset definicija izgleda ovako:

1. Copy/paste plagijat

2. Copy/paste plagijat defke sa naslovne strane (i to neke od pre par dana, nije mogao čovek da traži dalje)

3. Vic (glup)

4. Fora (aktuelna 1991. godine)

5. Ivana
Moja sreća. Ne mogu bez nje.

6. Moderatori, što mi brišete poster, mater vam jebem bre!

7. Moderatori
Govna koja mi brišu poster, mater im jebem bre!

8. Moderatori
Vratite mi poster, mater vam jebem bre!

9. Ljubav
Reč od tri pičke materine...

10. Govno definicija

...i na drugoj strani - normalna definicija! Skor 4:0.

Daj da smislimo neki način da se rešimo đubreta. Ja sam bio van sajta godinu dana dok je postojalo dugme za brisanje. Čujem da je ukinuto zbog zloupotreba, daj da smislimo neki način kako bi mogle da se spreče te zloupotrebe, pa da se vrati ta opcija.

Ili bilo koji drugi predlog, bilo šta...

Moderatori verovatno ne stižu da brišu na vreme, jer imaju dosta posla, ja to razumem. Ali, ajde nekako da im pomognemo onda. Jer, SRANJE DEFINICIJA MORA DA SE OBRIŠE U PRVIH PET, NAJVIŠE DESET MINUTA - POSLE TOGA, ONA JE VEĆ NA DRUGOJ STRANI, KOJU NAŽALOST IONAKO VEĆINA LJUDI NE ČITA, TAKO DA ONDA NJENO BRISANJE NE ZNAČI SKORO NIŠTA!

E sad, neko će reći - nije bitno koliko imaš ocena! E pa ovako... ja nikada nisam jurio skor i neću ga juriti ni ubuduće (nemam dupli nalog za lajkovanje, ne uvlačim se nikome u bulju. Nisam deo ni jednog ortačkog udruženja za lajkovanje i pičke materine. Na mojih sto i nešto defki nijedanput nisam stavio sliku! Nijednom nisam linkovao svoju definiciju!) Ali, naravno da želim da više ljudi pročita moju definiciju. Svi to želimo. Da mi nije to bitno, ne bi pisao definicije na Vukajliji, nego bi kupio neku svesku, pa bi ih pisao u nju. Tako da, obiđite me sa tim pričama.

Dakle, ako imate neku ideju, dajte...

Evo ovako. Mi sami to podstičemo komentarišući takve defke. Treba samo da ih iskuliramo jer mnogi baš preko komentara traže nove defke, a komentari su zatrpani našim komentarima na te đubre defke.
Treba samo da se negde kači link takvih defki odmah da se brišu i gotovo a nikakve komentare na to da ne stavljamo.

Ok Džoni, slažem se, evo ja prvi grešim što im komentarišem govna. Ali ponavljam, MORA DA SE NAĐE NAČIN DA SE BRIŠE JAKO BRZO! To je najpotrebnije.

Ja sam jos davno predlozio da svako ko vidi sranje definiciju ostavi komentar tipa:"BLAAAAARGH" ili nesto slicno... Posto to nije zazivelo, kontam: jebote, mozda bi bilo boljee da se uvede moderizacija i za defincije, kao za postere... Da se prvo odobri defka, pa tek onda na glasanje... ovo je cisto sviranje kurca... glupe fejzadzije i demotivacijonisti nam kvare kvalitet sajta...

Ali ponavljam, MORA DA SE NAĐE NAČIN DA SE BRIŠE JAKO BRZO! To je najpotrebnije.

Pa ne može se tu puno, samo modovi mogu da brišu. Jedino da im mil nekako olakšamo posao otvaranjem neke teme gde ćemo kačiti a modovi često proveravati, mada to im je možda teže nego način na koji sada rade, jer ne znam na koji način rade.
Samo bi mi trebali da prestanemo da komentarišemo masovno te defke i to je to. Minus i piči dalje.

Ima ovde dole moj predlog, ukratko, da novim autorima definicija mora prvo da se odobri da bi se uopšte pojavila i da moderatori u svakom trenutku mogu da dobiju listu definicija koje su samo novi autori postavili i čekaju na odobrenje, čim je bilo ko od moderatora odobri dobije kvačicu ili ide s te liste, kako god je lakše da se napravi. Ne bi trebalo da bude velik posao a očistiće se đubre. Oni koji napišu ne znam ti koliko i steknu toliko i toliko bodova gube status novog autora i idu direktno bez odobrenja - as simple as that. Ako niko ne stigne da pogleda - jebiga, napravi je opet ako misliš da je dobra, nove autore koji su dobri daleko više ubija u pojam to što ih niko ne čita nego što bi nekad morali definiciju opet da napišu.

http://vukajlija.com/forum/teme/33523-predlog-podela-defki-po-autorima

OČISTIMO ĐUBRE! PODIGNIMO STUPOVE!!!!

očistimo đubar nakon što ga istovarimo!

Pa dobro, ja sam razmišljao i o automatskom brisanju. Recimo, ako defka skupi za 5 ili 10 minuta određeni negativni skor, recimo -5 ili -10, uz jako loš +/- odnos, npr. 2:9, da se obriše automatski. (Ako je to tehnički izvodljivo - prostite na mojoj informatičkoj neprosvećenosti). Nema šanse da iole normalna defka skupi skor 0:6 u startu, pa da se kasnije ispostavi kao dobra (neka se ne vređa niko, imao sam i ja defku o Đorđu Davidu sa skorom 0:6, sam sam je sahranio). A ako se baš uroti neka zavera protiv vas, pa vam neko izlupa 10 minusa za 10 minuta na normalnu definiciju (što ne znam da li bi se ikada dogodilo), vi to prijavite modovima na razmatranje. Mislim da je to ok ideja...

I to da se automatski briše kad prođe sat vremena a defka ima očajan skor. :))

ja sam za moj predlog za ovaj problem otvorio temu prije nekih mjesec dana, a to je da se uvede cenzura kao i za postere. da svaka defka ide kod modova na uvid i da oni objavljuju defke, i cao zdravo...

Ne pratiš me Vučice :) Ne sat vremena, nego što pre da se sarani, da ne izbacuje normalne defke sa prvih par strana! Kad prođe sat vremena, 90% ljudi nikada više neće ni videti tu definiciju.

E али онда не би никад били изабрани такви изливи интелигенције и хумора као што су Беки Бекић, Љуба Аличић или Војводина из профила. Народ налупа минусе ал' не лези враже, дође мод и окачи је на насловну.

Ne pratiš me Vučice :) Ne sat vremena, nego što pre da se sarani, da ne izbacuje normalne defke sa prvih par strana! Kad prođe sat vremena, 90% ljudi nikada više neće ni videti tu definiciju.

Ma i pola sata je kasno, jedino rešenje je da proliv ni ne dospe na dnevnu listu. A bez brkatih govnara i vojvodine iz profila mogu da živim.

a polumoderatorski položaji? Obećao kajzer pa ništa...

@sedplas
Ja nemam ništa protiv, ali to bi bio ogroman posao za modove. Ako oni to hoće, ja sam za. Taman kad dođem pijan kući, pa napišem neko govno, da ga ne puste, da se ne brukam džabe :)

Ne Gujo. Ima dosta defki koje će pokupiti minuse od ljubomornih novajlija i hejtera a kvalitetna je pa će biti obrisana. To nećemo. Zato treba da prođe sat vremena od objavljivanja pa tek onda da se automatski briše. Tako ćemo spasiti one kvalitetne defke.
A i protiv sam čekanja sat vremena kao za postere jer ima modova koji će servirati ono što se njima sviđa. Da je to ranije uvedeno pola mojih i vaših defki, koje sada stoje, bilo bi obrisano.

A bez brkatih govnara i vojvodine iz profila mogu da živim.

Аферим Црни Грујане.

ja sam za to dubace panonskog govnardžiju u žiri lolol