Prijava

Verovatno ima, nisam trazio ali eto i sam mislim da ima tema, ALI.
Koji su najsmesniji/najgluplji/najzanimljiviji razlozi zbog kojih ste banovani?

Ja nisam bio posebno kreativan ali sam bio banovan ja mislim zato sto sam jedno nekoliko meseci nakon sto je ona fora sa osmicom i nosenjem prosla ja napravim poster na kome je velika osmica a komentar - Osam, na kurcu te nosam!

Jedini banovi su mi bili kad sam se napušavao sa nekim likom na njegovoj defki, kad sam se tek registrovao. Tad je još bio onaj stari sistem bananisanja, kad su morali da se sete da te odbanuju.
A drugi put, ovaj put po novom sistemu, sam se malo zaneo na četu. :)

banovan x puta zbog spema, pfffffffff

Ја сам банован због спема оперативне теме највише, зато што морам тамо да проговорим нешто, ето тако...

ЕВо има нпр ово

http://img221.imageshack.us/img221/1584/bantkq.png

И банован сам аутоматски кад сам копирао дефке за брисање, па ме систем рокнуо после 10 постова.

хаха мастер ми је један од најбољих ортака, како те је навукао смарко :Р :D

hahah
"Hi
asl?"
Meni je sada NAJZANIMLJIVIJE da odem na "Autori" i da gledam ko je zasto banovan, ionako su defke i posteri govno do govneta..
Odem tamo i citam citam citam.. odusevljavam se jer uvek se nadje nesto zanimljivo, i mislim da bi trebalo da se uvede da kad kliknes na ono "Banovani" da ti otvori listu svih banovanih..i razloge..i kao forum, da listas!

Не сећам се, много пута сам био банован. Али најјаче ми је било када ме је Мрмун бановао и заборавио да ме врати, после ми слао извињење лолол.

Imao sam samo jedan ban. Neki mladunac se žalio putem definicije da mu ktitori brišu postere. I ja htedoh da budem sarkastičan, pa ostavim komentar da sam ja, otkako sam ktitor, dobio posao u skupštini zahvaljujući tome, a očekuje me i prijem u masone. I dobijem tri dana odmora zbog trolovanja. Nisu modovi prepoznali sarkazam. :)

''Nosanje autora na splovilu''

Gospod Bog je bio banovan zbog verske netrpeljivosti.

ona pičketina i tužibaba ( zamalo da napišem pokojni) cara me prijavio za vređanje.

Гледајући садржину твог поста.....мислим да неће више никад!

ma jok, pomirili se posle...pa onda njega banovali.

Зато што ме мрзе... ЗАШТО МЕ МРЗИТЕ, ШТО ВОЛИМ ЦАРУ???

Zato što sam jedini koji govori istinu.

Bilo je to samo jednom kad su čoporativno banovani svi koji su odgovorili u temi gde je autor muntao da se svi izjasnimo kao radisti na predstojećem popisu ili nešto slično.