Prijava

Gledam ove Rumune i ne mogu da se načudim kako su oni prošli grupu.
Partizan ih ubija bez Pavlovića, Murića i centara.

A ja odigram h1 na Rumune jebo me pas da me jebo

Pa boli ih kurac za utamicu, a ovi neće baš toliko da se brukaju sa 2-8, pa bolje da izmuljaju 3-7, ko će ga znati zašto je to dobro.

A grupu su prošli spletom okolnosti. Mi smo pukli tri utakmice na jednu loptu, tako da smo i mi lako mogli da je prođemo da smo imali više sreće ili znanja.

http://www.sportingvideo.tv/20141216/vv548f6fa982b2c4.19538087-968007.html
evo, greota je da ne ispratite poslednju evropsku tekmu, makar bila i protiv rumuna...jezik preljep

Vodimo tries razlike?!

A ja najavio uživanje za mazohiste. :D

Loooooooool koja su buranija ovi rumuni, bez pola tima ih nakantasmo 20 razlike. Onakvo divljastvo nema ni u Mute Nikolica.

Poslednjih pet minuta igrala petorka Aranitovic, Milutinovic, Kuzeloglu, Glisic Bezbradica, i jasno je zasto ne igraju vise od minuta svi zajedno, Izgubise 5 cistih lopti i jednom sutnuli na kos..
Kuzeloglu nie kosarkas, bacismo pare bzvz, Bezbradi gine al nume, Aranitovic slab na kecu, a Glisa ima slifa..

Cak jei Dalo imao neke minute, i nije bio ocajan. LOooooooooooool ko je proso grupu a mi ostadosmo suvog pionira

Dalo nije bio ocajan? Pa u odnosu na to kako zna da igra nije, a u odnosu na Teparu je obrezan kurac.

Odrasmo ČAUSKEUOE!

Ma neka smo ispali Gazimudo. Čemernije takmičenje u životu nisam gledao. Imamo pametnija posla, a to je hardkor borba sa Olimpijom za 4. mesto u ABA ligi. Sledeća tekma nam premnogo znači.

Evo ga Vujošević kod Marića na hepiju

Pa pobedili smo pa je sada na hepiju!

Lolo ja se istripovao, bio kadar neki onako podalje malo, isti jbt

Možda Dulov davno izgubljeni brat blizanac lolo

Stariji je baš dosta al ne znam dal si gledao, dekica se zove Draža Mihailović lolo
Priča koliko je propatio zbog imena u životu.

Ja bi Drazu Mihailovica zaposlio sa 1000 eura platom automacki

То што ти је један играч битнији од клуба, говори колико ти је важан клуб. У фазону, пијане будале претукле оног Француза што промовише Србију, нећу више да будем Србин. Пази, престао да навија за Партизан због Томашевића, во имја оца и сина.

Nije mi igrac bitniji od kluba, i nisam prestao da navijam jer sam tako odlucio, nego mi je Tomasevic oduvek bio odvratan, od glave do pete, a nisam tip coveka koji moze da predje preko svega "jer tako treba". Tako su mi i Lejkersi postali odvratni kad je ogavni Gasol potpisao za njih, ima jos par primera, ali ne previse - mogu da nabrojim jedva 10 sportista koji su mi se nekad gadili preko svake mere - a Tomasevic je medju njima.

Ovaj Majk Džejms što igra za Laboral zamalo da dođe kod nas

Sudija što ne sluša završiće pod gepekom, uvek Telenor nikada Telekom.

kakva pobeda lololo

ja sam voleo inter dok se nije dovukao stankovic usrani. od tog trenutka mi se jebe da navijam za neki strani klub. ne znam da li je mogao neki ogavniji igrac da dodje, koromana bih im oprostio.

Ja sam navijao za Arsenal dok nisu doveli Ozila.

Čuo sam da će Ozil da bude novi plej kk Partizan.

Ne verujem, stranac je to, on ce htjeti redovne plate... a i povredjuje se cesto.