Prijava

Dodaš na to trenerske bravure gašića i dobiješ ovakav rezultat.Nek se goni više iz kluba pa da pera božić vodi tim kad dule popase suspenziju
A tehnička posle faktički izgubljene utakmice je isto genijalan trenerski potez lolo

macvan picka izbeglicka mater mu jebem

Ne treba zanemariti podatak da su sudijina mama i Šehovićeva ujna na istom štriku gaće sušile!

ne znam sta tripujete da necete biti cetvrti mnogo timova konkurise i svi su losi olimpija i cibona su prosek mozda se i socijalna krka umesa imate sigurno dobre sanse pored takvih ekipa mada ste isto dno trenutno

Macvan 19, Sasa pristojih 28, Milutinov 11, ovi ostali nek se dogovore za preostalih 15-20 poena

Nisu se dogovorili. Preostala tri dao - Gašić.

naguzili vas crnogorci, samozapalite se

А кад се среди, то ће бити Партизан. Не неки други клуб

Idi kreči šljive

kad je Partizan bio moćan, ne pričam o senzacionalizmu, člancima Eurohoopsa kako ste San Antonio, pričam o jednoj lopti koja te deli od finala Evrolige, meni je to bilo dovoljno. Nije mi bilo potrebno da gledam duele fenjeraša Zvezda-Zadar i grčevito navijam za dalmoše da vas sjebu i da ispadnete.

MI > vas

U svakom smislu. I da, navijacu za vas u top16. jer sam jednostavno bolji covek.

PA naravno jebote kako neko moze navijat za spanske cigojnere, turke protiv "naseg" kluba nikad mi nece bit jasno, msm ne navijam ja ni za ganacije al opet mi draze da oni dobiju nego tamo neki iypickematerne

A tehnička posle faktički izgubljene utakmice je isto genijalan trenerski potez lolo

Volina im cak nije rekao ni da se uozbilje i smanje razliku jer ce nam mozda bas poslednja tekma odlucivati o plasmanu (za slucaj da upadnu u kanal, posto realno nisu toliko dobri za 11-2).
Pavlovic me neprijatno iznenadio. Nervozan, srlja, sili , gresi i na kraju se jos isciganise sa onim udaranjem. Ko blazica ili jeretina da sam gledao.

Nisu se dogovorili. Preostala tri dao - Gašić.

Ispravio sam se, Gasic je -27, to mu taman dodje to.

dusan1001
Generalno cele sezone dosad imamo neopisiv bol u kurcu bar 3 četvrtine

OVO. Razumem ja da nemaju samopouzdanja pa da grese ili ne umeju,al kurcobolja nema veze sa znanjem. Jbt za ovih 20 godina koliko gledam kkp, nisam video onoliku kurcobolju. Macvan jadni, poludi i krene da vodi loptu jer vidi da od tima nema nista, na kraju sam bukvalno pokrene ekipu i opet niko da mu se prikljuci. Andric prijatno iznenadjuje, mozda nije najbolji kosarkas,al vidim da mu je stalo.

decko_koji_obecava
ne znam sta tripujete da necete biti cetvrti mnogo timova konkurise i svi su losi olimpija i cibona su prosek mozda se i socijalna krka umesa imate sigurno dobre sanse pored takvih ekipa mada ste isto dno trenutno

Jeste, ta Olimpija jadna ima 2 pobede vise od nas (tj prakticno 3, posto nas je nabila 30 razlike). Ja cak ne sumnjam u njihove poraze, znam da ce ih biti, pre svega jer vecini jacih timova gostuju, al mi treba te njihove kikseve da koristimo, a ne da gubimo od Krke, Igokee jebene i Buducnosti..

Волео бих да се овде дискутује мало више о кошарци КК Партизан а не о ексел табелама и уживању у туђој неприлици, за то ипак постоје друге теме. а и други сајтови.

Не делује ми да је у питању курцобоља, гине се ту жестоко, само не гине се паметно. Шута нема, али апсолутно. Сви су довољно паметни да нам праве фаул у рекету јер Милутинов ништа не може да убоде. Павловић ме први пут изнервирао у историји. Андрић, не знам шта да мислим о њему. Плачемо за тим плејем, а све би било боље кад би бар једну отворену тројку дали.

I da, nek se jebe Dule mnogo, posto ova dva poraza idu iskljucivo njemu na dusu.
Na jebenih 10 razlike protiv Mege on divlja ko manijak, i umesto da smo se izjednacili sa Olimpijom i priblizili Cedeviti, mi smo u jos goroj poziciji, sa ubedljivim porazom od svih 5 konkurenata za plasman.

Hahahaha Gazi, kakav ti je post, sve replika do replike, ko jebenu Piramidu da gledam (bila pre par godina na Pinku, ako se neko uopšte seća).

Nego, nije ni bilo realno očekivati pobedu protiv Bude danas. A tih 30 razlike stvarno može da vam bude problem, veliki. Ipak, ne sumnjam da ćete na fajnal for, kao ni to da u roku od 20 dana dolazi crnac. Da hoćete prosečnog, doveli biste ga već odavnog, al jurite nekog Evroligaškog kalibra.

I jel igrao Paunić? Nisam gledao utakmicu, jbg.

Ma problem sa tim evroligaskim je sto on hoce da igra evroligu a ne vatrosprem kup i ABA ligu.

Nije bilo realno ocekivati pobedu, al je bilo realno da ne dozvolimo da delujemo tako jalovo da mislim da bi ekipa sa Vukajlije igrala egal sa onakvim Partizanom.

Ja sumnjam u F4. Nadam se, al sumnjam.

A Paunic igrao, al bas malo..

U svakom smislu. I da, navijacu za vas u top16. jer sam jednostavno bolji covek.

Hahaha Zapato, ne teraj me da tražim postove od prošle godine :)

A poruka za musave koji podjebavaju:

U pobedi se ne ponesi, u porazu ne ukradi pehar.

Tako sam se ja po prvi put u zivotu plasio karme kad sam vas prcao nakon poraza od Cibone, al bas sam se plasio, neki neprijatan osecaj u telu, i onda dan kasnije, uvali mi Nolan Smit karmu da nije mogao dublje i bolnije.

Цедевита и Олимпија има да укњиже сигурне победе против ФМП-а и Будућности у овом другом делу, ЗАФАНТИТЕ ОВАЈ ПОЗ

Zaрata

Волео бих да се овде дискутује мало више о кошарци КК Партизан а не о ексел табелама и уживању у туђој неприлици, за то ипак постоје друге теме. а и други сајтови.

Еееее, а кад сам ја пре годину-две скоро па молио да се нормално дискутује, па чак и пријављивао због спемовања теме, тад ме је називао друкаром овај што данас банује за сваку глупост.

Што пре прихватиш чињеницу да је некима ово други спортал, лакше ће ти бити.

А Бенисијо и Самхаин су у праву, још увек сте у игри за четврто место, не знам чему очајање.