Prijava

Fanaticni tumbas je obican navijac...ova dvojica su javne licnosti jebiga. I onaj nas sasa kako vec bi prezime kad je dula gadjao loptom isto...blamcine jebene.

I ja kao obican navijac pred zenama i decama jebem nekome majke sestre pokolenje itd to je nesto drugo

Ok ok dusane sa fona sam pa dok iskucam pa tek onda rifres...postovao si dok sam kucao drugi post.

Samo ovo nije rasisticki covek jede papke jbg

kad je nesto transfer transfer je a kad nije nije. jbg. priznaj da si samo hteo da popljujes i bice ti oprosteno.

sto se tice celta covek je postao opasna transfercina otkad nije mod

Pa vidi janpi kapiram da tebi ne bi transfer bila pesma:

Covic je govno
cigani su picke
jebacemo komsinicu
cigani su picke
mi smo crno beli
mi smo avangarda
crna i bela
su ponos beograda

Ali brate mislim da je pesma sranje i to je to

pa svi modovi su transfercine nego nece da se blamiraju dok su modovi da ne smanjuju autoritet.

Хаха и мени је готивна та "ништа од титуле и ове године". Добро звучи кад се пева. Ову нисам чуо, али ми у глави делује као да ће бити неубедљива. Мада ни оригинал не растура, али ајде.

А мало је глупо уопште расправљати да ли је блам или није навијачка песма. Кад размишљаш шире, све је то блам, две групе одраслих људи који нису прерасли туче између осмог три и осмог пет. А кад си увучен у причу, пратиш клуб и подржаваш га, онда ти је до јаја да певаш "свако дете зна, цео град то зна". Тако да боље да се држимо тога да ли је песма добра или "и није нешто".

Ma daj stec, nije ti blam ona nasa prerada bajage?

Edit: sad sam skapirao da ti i "dobro znaj" nije nesto ne moras da odgovaras brt

E pseto, sve te podrzavam razlika je samo sto je
tegeltina novinar na privatnoj televiziji koja se ne hvata ni u periferiji beograda
tumbas je mentalno zaostali navijac partizana
a milan boskovic je

menadžer za odnose sa javnošću Fudbalskog kluba „Crvena zvezda“

Al istina, covek samo jede papke, ko sto je i FKP popio kaznu jer zbog transparenta "only jews and pussies" pa su ih odrapili na racun antisemitizma, sto je jako cudno jer totenhemovi navijaci sami sebe nazivaju jesama,a usput se nisu zalili na rec pussies sto implicira da i sami znaju da su picke.

sto se tice celta covek je postao opasna transfercina otkad nije mod

naduvaj mi se kurca ko bora dugic frule janpi

pseto88

Ma daj stec, nije ti blam ona nasa prerada bajage?

Naravno da jeste. Ko ima problem da prizna ovako nešto ima malo veći problem kao Janpi fazon.

Gazi, jel to meris ko je poznatiji od njih dvojice ili sta?

Aj kad si vec pomenuo da bacim i ja poredjenje: boskovic je zaposlen u zvezdi i njegovo navijacko opredeljenje je jasno pa samim tim ima pravo na sitnije istupe a tegeltija se predstavlja kao novinar profesionalac a skida se go na partizanovoj utakmici. Da li si nekad suo sarenog da se deklarisao navijacki?

Ovo je samo odgovor na ovo tvoje sto se mene tice obojica su javne licnosti i za mene blamcina.

Ovo za jevreje sam vec komentarisao kao pisanje po srbima jer svi pisaju po nama ako mogu turci jevreji mogu i bukake da nam odrade.

Srecom pa se SOS ne hvata van periferije beograda inace bi bio opasan transfer. Ovako nije. Podvlacim, srecom.

dat logic

Мени није блам, Бохоре. Осредња навијачка песма, још је и добра, какве се све успаванке певају. Ако бисмо се удубљивали у текст, онда би 99% навијачких песама било трансфер, тако да опет морам да кажем да је глупо уопште расправљати о томе.

Kako kenjate za tegeltiju skoro svi su rekli da je preterao i gotovo zasrao celu akciju tad. A još više što Tegeltiju 90% navijača i ne gleda zbog njega samog, jer lik smara žestoko, nego što se jave ovi vaši kompleksaši pa se svađaju sa njim oko toga što forsira fmp telekom beograd priču kad ste vi "zvezda". Ja Tegeltiju gledam samo kad mu gostuje neki košarkaš Partizana i to ne uvek.
Ovaj hromozom je onaj tip navijača koji je bacao papke pa optužio Libijce, mali ćoki.

Poredite Mišu Tumbsa i svesnu osobu pa još javnu ličnost?! Blago vama.

I ajd ne ljudi dajte malo keltu otpora, smoriće se čovek pa će prestati da troluje lolo

ocekuju da dodju bugari u velikom broju u beograd da gledaju kako pobedjuju partizan.

Opaaa stižete nam Nišlije da navijate za svoje? lololo

pseto88
Gazi, jel to meris ko je poznatiji od njih dvojice ili sta?

Dale kobilo, nego hocu da kazem da kao neko zaposlen u zvezdi mora da pazi kako se ponasa u javnosti jer ne predstavlja tamo samo sebe , nego i klub za koji radi.
Bar da se lazno ogradi od dogadjaja (vidi pod coki) iako je znao i ko je uradio, i ko mu je omogucio i zasto. A usput je jebeni portparol kluba.

Da li si nekad suo sarenog da se deklarisao navijacki?

Nisam ,al zato Sareni radi na RTS koji je ipak javni servis sa nacionalnom frekfencijom, a Tegeltija ima jedan termin nedeljno na sosu. Ipak, i Milojko je radio na javnom servisu, pa je ipak prenosio tekmu izmedju "njegovih" i igraca Partizana. To je ono kad mi kazemo nismo isti. A usput, Sareni navija za OKK, tako da cak i nije grobar.
Ako cemo vec da poredimo, jedini koji moze da se poredi sa Tegeltijom je Andjus. Jos jedan nebitan lik koji ima svoju emisiju na najnebitnijoj televiziji i zato moze da prica sta hoce. Kao sto Tegeltija ne krije da je grobar, vala ni ovaj ne krije da je cigan.

тако да опет морам да кажем да је глупо уопште расправљати о томе.

Fala bogu. Navijacka obojenost nam brusi estetiku tako da ne treba uopste da pricamo o pesmama. Znam da ste i vi svrsavali na onu vasu parodiju "partizane plati me" a mi se krstili. I onda rasni kaze AL SMO VAM SUKNULI i tako to.

naduvaj mi se kurca ko bora dugic frule

Sta ti je dijaspora. Tamo ne smes da zucnes pa pokusavas da se podignes tako sto pokusavas da trolujes i vredjas na srpskim sajtovima. Nije valjda toliko dosadno u normalnim zemljama?

Sad sam dobio veliku zelju da kacim navijacke pesme

ja mislim da je

ZVEZDA OOOOOOOOOOOOOOOO
ZVEZDA OOOOOOOOOOOOOOO
ZVEZDA OOOOOOOOOOOOOOOOO

malo lošija pesma od

Uzalud trud, džaba vam sve,
I vlast vas gura ali opet ne ide!
Došo je kraj moj cigane
Ništa od titule ni ove godine!
Vučić, Čović, FMP,
Arapi, Rusi, pomoć države!
Umire nada, gotov je san
Šampion je opet Partizan!

mislim, ono malo je manje kreativna i te munje.

S vama spava druga mu je nesanica, najbolja autoprozivka ikad
https://www.youtube.com/watch?v=J2kdrpK8o9k