Prijava

nežno srce poput lastavice je najjača prozivka ikad lolololo

Dobro Gazo sad i ti kenjaš, pišnut je Dule ovde lepo jbg šta se hvataš za svaku reč baš lolo

ako još uvijek imate dileme, pročitajte ponovo stevanov post. dečko je jako lijepo rekao.

svako navijanje je teška transferčina

Boxer
Dobro Gazo sad i ti kenjaš, pišnut je Dule ovde lepo jbg šta se hvataš za svaku reč baš lolo

Zagrli me i podji putem
kuda idu kukavice
pratice te moje oci lutalice
zensko srce nezno poput lastavice
sto od bola ugine

Zagrli me, samo jednom
covek budi, ne lazi me
ako odes nikad vise ne trazi me
samo napred, ne muci se, ne gledaj me
ja odavno slutim sve

Ref.
Kukavica, nisam znala
da si takva kukavica
sa mnom spavas
druga ti je nesanica
bojis se da priznas to

Kukavica, ti si samo
jedna vise kukavica
mislis da sam
ona ista devojcica
koju laze bilo ko

Zagrli me, samo jednom
covek budi ne lazi me
ako odes nikad vise ne trazi me
samo napred, ne muci se, ne gledaj me
ja odavno slutim sve

koji se deo tacno odnosi na duleta, u kome on treba da se prepozna?

kada su grobari pevali lite kise ladne vode dragi ode to kapiram, dragi vam je bio predsednik. povuci neku paralelu da bi kukavica imalo smisla sa duletom vujosevicem

Hahaha ti si jebeni car

SRECNO MILANE NADAM SE DA CES SADA JOS BOLJE IGRATI ZA NAS NUSKNVP!

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/uplovio-u-mirnu-bracnu-luku-ozenio-se-milan-macvan-clanak-1463021

edit: Delije pusite nam bananu

*banana-kurac

Sigurno igramo u Areni sa Bugarima?

Nije sigurno ali se razmišlja u tom pravcu. Znaće se sve uskoro.

Meni su Anđus, Tegi i Saša Popović isti kurac, uskoumni debili koji uvažavaju samo svoj debilni stav.

boxere ista fora bi bila kada bi ja sad prozivao tebe pesmom jesen dodje ja se ne ozenih. tacnije ne bi bila jer mozda i nisi ozenjen pa opet ima vise veze sa tobom nego ovo gore sa vujosevicem.

elem ovo je npr transfercina, komentar na video

https://www.youtube.com/watch?v=Aw7PPDK5TQE

bravo stevo, you have suport of grobara

Па немојте нам сада качити да подржавамо анђуса и остале. Или да тврдимо да је звезда оОо до јаја песма(мада се до јаја чује, боље од неких тужбалица) и тако даље... Само сам рекао да ми се ова песма не свиђа и то је то, знам да нисам острашћен на лош начин и боли ме курац.

Иначе сам због овога дошао: http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-liga/12877/metalac-dobio-nba-pojacanje-calmers-u-valjevu
Металац вам краде појачања лололо

Do jaja ,to im je 18ti plej u timu

па није осамнаести него пети али капирам да ће сл сезоне да отпусте тројицу...

неко пет а неко тепару и ноплизовца малог лололо

Nekom je život majka a nekom maćeha :)

Možemo mi da se zajebavamo koliko oćemo sa Teparom, ali se juče videlo koliko on znači ovoj ekipi, ne znam kako, ali eto, doprinosi da igramo bolje. Nije kreativan, nije siguran šuter, ni ne proba sa ulazom, ne rešava mismečeve sa ostalim plejevima ispod koša, ali sa svim svojim manama, čini da mi igramo bolje. Opet kažem ne znam kako, ali ekipa deluje sigurnije nekako.

Meč sa Cedevitom bez Tepića nije bio neki reper, ali su tada svi odigrali vrlo dobro, pogodili smo sve važne šuteve, i tada se retko gubi, plus smo ih samleli u odbrani. A takve utakmice ne mogu da se igraju u kontinuitetu.

I još jedna stvar, Pavlović je u vrlo promenljivoj formi, kao da mu sve zavisi od prvog šuta, ako to ubaci odigra dobro, ako ne onda na mišiće, mislim da ga je povreda zgloba dosta omela, jer je izgledao spremnije ove sezone kada je došao nego prošle, moje neko viđenje stvari, ali mislim da će sve doći na svoje mesto.

I da, pemsa je blam.