Prijava

Voren igrao u Solnoku za 200 k a Vilijams u Kubanu za 1.3 miliona, jašta skuplji je. Deder ubacite to opet u neku eksel tabelu.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=12&nav_id=531581

Ovo je za fanaticnog,posto predpostavljam da trenutno prati ovu temu jer je njina napunjena recenicama koje su se po balkanu izgovarale devedesetih. Hteo da postujem i tamo,al vidim da nije ni vreme ni mesto,a imaju ocigledno i vecih problema

voren je dobar, samo ne znam koliko je realno da dođe u partizan kad je lik prvi strelac kineske lige

Bogdanović se smorio.

Izgubili smo odlaskom Bogdanovića 3,7 poena po utakmici. NE-NA-DO-KNA-DI-VO!

Deda Bogdan otišao... Gazi imal od te dvojice koji se nude koristi? Ovo za Vorena mi nije realno...

Где сад оде Богдановић кад га је ћилмо већ урачунао у спремљену анализу? :(

Нема везе, нека остане Богдановић у анализи као Кинси прошле године.

Sad mora da stavi dvojicu na njega :(

Где сад оде Богдановић кад га је ћилмо већ урачунао у спремљену анализу? :(

Znaš kako je sada zajebano sve izanalizirati iz početka. Promenile se neke stvari. Još ako stigne plej....analiza tek onda u martu. U principu, video sam da je primetio kako se Pavlović ugojio, tako da će uračunati valjda i tu kilažu.

Bogdan po godinama ko dva mlada perspektivna igrača... :-) A i po kilaži nije daleko. A sećam se kad ga kupismo od cigana kolko je bio neuhranjen...

Нема везе, нека остане Богдановић у анализи као Кинси прошле године

Sad mora da stavi dvojicu na njega :(

hahahhahahahahahahah

Gazi imal od te dvojice koji se nude koristi? Ovo za Vorena mi nije realno...

Ako znaju da prevedu loptu za 4 sekunde, imaju dobru kontrolu lopte, manje od 2 izgubljene lopte po tekmi i znaju da odigraju pik onda su dobri

http://zurnal.rs/kosarka/partizan/12989/vanja-marinkovic-pavlovic-te-kazni-ako-skrenes-pogled

I kako da ne postane zver kad mu Dule mrtav ladan prvi put u zivotu kaze da igra pleja, sa 17 godina, u utakmici koja nam moze odluciti sezonu?!

DULE MADJIJA!

Koje ste paljevine hahaha

Samo me zanima oće li Vujošević poslije dovođenja prvog strijelca kineske lige i dalje govoriti STA SAM JEO? Onda bi definitivno imali po imenina najskuplji tim u regionu, i bili bi favoriti za sve trofeje, a Zvezda bi bila David koji se bori protiv Golijata ;(

A Vilijams ima možda veliki ugovor ali ne dobija te pare, igra zbog porodičnog koncepta Nebojše Čovića.

Е што не волим овакав хумор који настаје из фрустрација. Нема ту здраве шале, сав виц је у претеривању.

Хромозом решио да одржава тај неки хумор у одсуству Ћилма.

Daj banujte ove ove likove koji dodju ovde pa lece frustracije neke, smorise Boga

Gazi, čisto sumnjam da Voren dolazi, može on nama da bude prva želja, ne znam koliko je realno. Za 4 meseca, koliko bi bio, imamo da mu ponudimo dobru platu, sigurno. Ove druge ne znam koji su, ali ono što si napisao će da radi posao. Ali mislim da ćemo na kraju ostati samo sa Milenkom. Ovaj odlazak Luke otvara mogućnost da se mi pojačamo ispod koša a ne u spoljašnjoj liniji. Jer osim tankog pleja, na 2 i 3 smo najpopunjeniji, ako ne i najkvalitetniji u ABA ligi, pogotovo na 3.

Ma bre ne ložite se, nećemo dovesti nikog šanse nema.

Prestao sam ja da se nadam pojačanju od sredine januara, nego samo delim svoje razmišljanje, ako neko dođe super, ako ne jebemo sa ovim što imamo.