Prijava

Čitam po forumima da smo Noleta prozivali. Nigde ne piše kako. Zna li neko da mi citira. Jbg jes Nole musavac al jbg gotivan je... Nismo ga trebali prozivati.

ЗАР ИМ НИШТА НИЈЕ СВЕТО?

Pa i ja sam mišljenja da nisu morali da ga prozivaju, ali ono, svejedno. Bitno mi je da on navija za KKP u svim utakmicama osim kada igraju protiv CZTa. :D

Jericho
Kilavi Andric usra stvar ovde.

Slažem se, i već sam to napisao. Ali je definitivno dečko naš najkonstantniji šuter za tri, i falile su nam večeras njegove trojke, nadam se da će sve to doći na svoje u narednim utakmicama što se šuta tiče.

Tori Tomas je bio veceras u Pioniru, pozdravljao se sa igracima Partizana. Nesto ne verujem da nije imao pametnija posla, pa tek onako navratio...

A i sutra ponedeljak...

Već je ponedeljak možda tori upravo potpisuje!

Daj ne samo Tori Tomas :(

Ma nisam ja mislio na ovaj klip gde Pavlaka lomi Kalinu.. Bio je onaj jedan ulaz u trecoj cetvrtini, izlomio ga vako dva tri puta prednjom promenom, pa onda roling i lagano polaganje.

Znam da sam vec na prvom koraku rekao "stani kalina i uzivaj u basketu, to se ne brani"

Dobro ,na prvom koraku sam rekao "stani kalina" ovo ostalo sam izgovorio dok je dosao do kosa lolo

Ma kakav tori tomas pa njega smo otpustili jer nije umeo da vrti pik i nume da pogodi skoro ko dalo

Ma gde ce njega, pa ne bi ga oterao prosli put da je valjao kurcu.

Inače onaj bolid sa nesrećnim 'kačketom' na glavurdi je Bandalovski.

A mi od prvih 5 ekipa, samo sa znate vec kim imamo pozitivan skor (doduse sa buducnosti tek treba da igramo drugu).. #redovnemusterije

TILMO SPREMAJ ANALIZU I RACUNAJ KAKO CES DA ISPEGLAS DA BUDE 40:60 ZA NAS
PONEDELJAK IS COMING

S jedne strane je verovatno interes srpske košarke da ima dva tima u Evroligi. Pitanje je koliko smo mi u klubovima u stanju da zaista sagledamo taj interes na takav način", rekao je Vujošević.

REŠIO DULE IPAK DA IH JEBE U POLUFINALU GUBIMO OD MEGE

ja sam veliki grobar i sramota me je sad...taj covek treba svoj dan da ima, slavu...drzavni praznik, ulicu u svakom gradu, glavnu ulicu...i mi mu tako pevamo...o sta je sa nama

Igrao mi VK Partizan ispred nosa s Jadranom, a ja plakat s najavom video tek juče dan posle utakmice... ;-(

Kako me cimnuše novinari s onim naslovom Nurkić -Zaigrao bih za Partizan zbog Grobara. Ponadah se. Danas je ponedeljak :-)

Pavlovic poslao Kalinica po kicmu - druga kamera
http://i.imgur.com/5eAtEdL.gifv

I ovaj što leži se sam sapleo i pao? hnjo hnjo

Људи, понедељак је. Шта се дешава? :(

Stvarno, ovaj ponedeljak ne miriše na pojačanje. :(

Pošto je u USA trenutno jutro, potencijalni plej verovatno spava. Šiki ga strpljivo čeka da se javi čim očisti krmelje.

Loš nam je to posao Mlatoni, kakav to potencijalni igrač KKPa spava do 10 - 11, ovde mislim na istočnu obalu. :) Ovi sa zapadne imaju opravdanje, tamo je 8 - 9. Znači čekamo pleja iz eleja. :)