Prijava

Podsetimo, Partizan cele tekuće sezone kuburi sa pozicijom plejmejkera. Na njoj prinudno igra Milenko Tepić, ponekad i Vanja Marinković, a jedini pravi organizator igre je Boris Dalo.

a jedini pravi organizator igre je Boris Dalo.

Plačem.

Ćuti dobro nisu napisali da je jedini šuter lolo

Ma posebno bode oči ovo jedini pravi, kao da pravi razliku na terenu.

Sretan rodjendan kosarkaskom magu Dr Dulu.

Pridružujem se čestitkama, da nastavi sa uspešnim pregledima štitnjače i opipavanjem pulsa svojim igračima.

http://fudbal.hotsport.rs/2015/03/03/novi-rat-vecitih-vucelicu-cutao-si-kada-je-partizan-profitirao-na-nasoj-nesreci/

Vučelić, kao veliki, ugledni Partizanovac, koji se, navodno, zalaže za korektne odnose između dva najveća kluba i rivala u Srbiji, nije oglasio povodom najsramnijih i naprljavijih uvreda na račun aktuelnog premijera Srbije

wtf? DA LI SU JEBENO REALNI?

Brate ovo je tema KK Partizan molim ne istovaraj gomna od tekstova koja sadrže u sebi reči kao vučelić, terzić i sl.

jbg pogresno postovah, prebacio sam se na fk

Akognon dobio zvanicnu ponudu od Partizana.

I odbio je.

Sudeći po Dejvidu Piku (pola čovek, pola accourding to sources). Daleko je ova priča od završene.

Pik je budala. Akognon (kako god da se ovo cita, zvacu ga Aki lolo) zadnjih nekoliko godina igra u Kini, sa jednim kracim izletom u Dalas. Kao stranac u Kini ima besne pare, i cisto sumnjam da ce da se cima za neku sumu koju Partizan moze da mu ponudi.

Kazu da je FK uplatio oko 200k, bar pola ide na izmirenje obaveza prema bivsim igracima, tako da ne verujem da mogu vise od 100k da mu ponude.
Za njega je to realno bleja od 2 nedelje u Kini

Dulo Dulo, sta im radis... gledam po portalima, panteri se izbezumili od straha.

Dzej Ar Bremer! Opaaaaa! Josa samo kombo ispod kosa da legne!

https://www.youtube.com/watch?v=AOjHn2ZwISQ

Ma cekaju ovog Dzosa flipse ne lozi narod :D

Ala su se mediji raspisali o ovom pojačanju, na kraju će ispasti kurčina. Izašla vest juče, i bukvalno je kopipejstovana po svim portalima, sa minornim izmenama u tekstu. Da ispadne kao da nije.

Ne znam ko bi bio taj potencijalni igrač, ali mislim da bi nam bolje legao plej koji bi više koristio ulaz nego šut.

Ja sto sam gledoa na tjubu ovog Dzosa, link samo prangija, cak je na dosta klipova igrao dvojku a ne keca