Prijava

Koji li će # Akonjonjonjonjonjo nositi na dresu, oće li #2 kao u prehodnom timu? Ili ćemo u stilu NBA timova (i Fenerbahče Ulkera) imati igrača sa nulom na dresu...

Mislim da ne mere ispod 3 a u KLS ne mere nula

Onda mu je 6 prvi slobodni broj. Mekejleb je valjda nosio šesticu, ako se ja ne varam.

Наћи ће му Дуле неки број, не сумњам да ће то бити најбољи могући број.

E nek se on nam prvo dokaže za taj "najbolji mogući broj" .

Niko ne dobija najbolji moguci broj a da prvo ne dokaze da je vredan tog najboljeg moguceg broja!@#!

MI SMO PARTIZAN A NE TOMBOLA, NEKI RED SE MORA ZNATI

Па добро, наћи ће му најприкладнији број. Рецимо, сигурно неће добити Гагићев број.

Pa i da oće ne može Gagićev broj, taj broj je Đumić već nasledio.

LOL
O
L

Metalac doveo i jubilarnog desetog pleja ove sezone lolo

Gazimudo
Mislim da ne mere ispod 3 a u KLS ne mere nula

Smem da se kladim da ove sezone broj tri neće moći da nose igrači ekipe koja ima crnu varijantu dresa. :D

Ko što prošle igrači sa roze opremom nisu mogli 69... :)

Aj objasni foru brt stvarno nisam skapirao? :)

Obe nisam skapirao jbt zaglupeo sam izgleda

Prvo glupost sa sakoima(Dule redovno kažnjavan, Gurović na primer nije), posle Pavlović kažnjen za nošenje helanki. Mala šala, nemojte odma da krene svađa sad. :)

A mislis kao nas crnja sme a vas ne sme. Ok, mada je glupa fora realno :)

Aj jos ti dio objasni pa da idem u off

Pazi konjevi ja baš mislim da nama sad i treba ovakav tip igrača pre klasične jedinice, treba nam neko ko će da širi odbranu i koji će bilo kakav pokušaj skupljanja iste surovo da kazni. Od širenja odbrane profitiraće Milutinov i Mačvan a i Sale jer će sad biti mnogo više prostora za njega kad na prvom koraku pretrči___________(dodaj ime po želji). Samo mi se ne sviđa što ovaj baja ne voli mnogo da dodaje i voli da šutne u trećoj sekundi napada više nego leba da jede, no ajde da vidimo ako stvarno oće u NBA moraće ovo makar malo da koriguje, kontam da je mator konj već al sve može da se ispravi.

Donekle se slažem, skoro uvek kada bi Mačvan povukao napad to je dobro izgledalo, imamo igrače koji takvu igru mogu da isprate, Pavlović, Milosavljević, Marinković, Murić, pa bi u takvoj situaciji čak i Dalo došao do izražaja, mada to se neće desiti. Ali ne verujem da ćemo u potpunosti menjati igru. Šta više, mislim da će uzeti Fenerov model, a to je da ovaj ulazi sa klupe kao i Gaudlok.

Šta više, mislim da će uzeti Fenerov model, a to je da ovaj ulazi sa klupe kao i Gaudlok.

i ja kapiram da ce ulaziti sa klupe da se ispuca dok god ga hoce pa na hladjenje

Nisam ni rekao da je dobar fazon.

Ali generalno, ne bi me čudilo da zabrane da se nose brojevi 0, 1, 2 i 3.

EDIT: Kako sam pročitao na drugom forumu, Akojon dolazi u subotu, a debitovaće u meču sa Zadrom.

dobili ovi Makabi, hahah i sad u fazonu popusite nam dole najjaci smo! hahahaa

hahah heheh ^

a kao dobili smo ove jevrejstine heheh xD a svaka cast vi ste dobili Zvezdu koja je dobila prvaka Evrope sto znaci da je KK Partizan najdobar klub u Evropi, po toj nekoj logici brt!

A takodje je i FMP odigrao dobro protiv Makabija ne znam dal ste gledali

Nama je došo Ajfon, jebe nam se za Makabi. :)