Prijava

Desilo se to da nije imao neku kuravu da se malo istresa ili u nedostatku iste da muda budzi na terenu.
Jebiga, milutinov nije mogao ovo drugo pa trpao sandru jovanovic (nek se stide roditelji,a ne navijaci partizana), istripovao da je neki baja pa malo pustio muda i na terenu.
Tepara kao relativni klinjo otisao u PAO, grejao klupu, posle isto tako bio neki manje bitan igrac po inostranstvu i eto.
A i prati ga ono da nume da pogodi kad je bitno (doduse, sve do prvog odlaska iz KKP, do tad je bogme bio sasvim pouzdan igrac, i ako se dobro secam, cak i neke poslednje napade je resavao , uglavnom uspesno), pa tako dobismo one smejurije u evrokupu kad mu jednom istece vreme, a drugi put bacio kamen s ramena. Pa onda tu je i realno uvaljena koska od strane Bogdana protiv cedevite, a da ima i dobrih stvari dokaz je onaj sut iz polukontre protiv CSKA prosle godine u EL, kad smo ih dobili u Areni

Ma Milutinov je sabio, kakav osećaj ima za rampu to je neverovatno.

17p 10sk 5bl 4 as, nebitno što je Konstantin u pitanju, ovo su vrlo respektabilne brojke za nekog igrača, naravno da ih ne očekujem u duelima sa Marjanovićem i Cirbesom, ali ako bi u polufinalu imao brojke tipa 10p 6/7sk bi nam mnogo značilo.

Ovo je Ajfonu bila prva utakmica gde je loše šutirao za tri, mada nije forsirao, ali od njega se očekuje (pretpostavljam) 40% šuta za tri.

Mora Tepić da igra više, pre svega zbog odbrane, mnogo to bolje izgleda sa njim na parketu, a mislim da u napadu više treba da se oslanja na ulaz nego na šut, mislim da bi bio uspešniji tako možda grešim. A onda Ajfona koristiti kada ovaj odmara, može on da uđe u opasne serije, što se i dalo videti.

Dule je malo zapostavio Teparu od dolaska novog plej, mada mislim namenski, da se on što bolje uklopi.

Pa brate kad dovodimo pleja 4 tekme pred najbitnije tekme u sezoni, naravno da mora da ga forsira na usrtb nekog igraca ne bi li ga sto pre uklopio :)

Ma ja nesto imam osecaj da cemo mi da vidimo Ajfona na dvojci a Teparu na kecu, mada moze i Dalo.
Cenim da ce to biti neka sok terapija za koju se protivnici ne spremaju.

Ракочевић добио место потпредседника КСС-а као замену за место спортског директора ЦЗТ које му је обећано, скоро Кузмановић постао директор репрезентације без наступа у истој. Јасно је шта и како се ради.

Naravno da je jasno, sve se radi u interesu reprezentacije i srpske košarke, ali mi navijači Partizana ne možemo to da razumemo jer smo previše zatucani navijanjem za naš klub.

EDIT: Sada bez zajebancije, još samo da retard Ilija Kovačić da postane PR reprezentacije.

Coki jebe ne vadi! Sandu smesan si. Pucate 3:0 u seriji. Bobi ce vam biti najgora nocna mora.

Mlatoni sta bi sa odigranim hendikepom na Megu juce? hohohoho
Srusismo ih ko bager stracaru bez Vilijamsa i Lazica.

Nikolase koliko si imao godina kacte zadnji put osvojili titulu 3 ili 4 looooooooooooooooooool

Радоњи баш било стало да набије Мегу па држао носиоце по 30 минута, а ови као распуштена банда.

Ja sam imao pet godina kada CZ poslednji put bila prvak, a vi?

Bobi ce vam biti najgora nocna mora.

Баш Боби може да издржи 4 утакмице за 6 дана, од тога 2 по 2 без дана паузе.

Кажем 4 утакмице зато што вас добијамо 3-1 лоло

Радоњи баш било стало да набије Мегу па држао носиоце по 30 минута, а ови као распуштена банда.

Poznato je da Radonja(čitaj Čović) voli da šilji kurac na ekipama koje su mu se zamerile, mislim na izjavu Zalizanog, pa je on na ovaj naćin hteo da ga(ih) ponizi.

Lepo od vas sto ste konacno priznali da je ovo Crvena zvezda, a ne FMP. Pozz

Te godine kad ste osvojili titulu, zvali ste se Crvena Zvezda. Sada se zovete FMP Telekom.
Inace, ja nisam bio ni rodjen kad ste osvojili tu titulu lol

Nije lepo prozivati nesto sto vise ne postoji.

Kad je Zvezda poslednji put osvojila? Pa mozda bi i osvojila da nije ugasena. Nije vam fora. Svaki put kad prozivate ugasenu Zvezdu, jedna mala kuca dobije neizlecivu bolest.

Fmp ce dati sve od sebe da osvoji titule, ali ce biti pocisceni kao brezovom metlom.

Oni sprdaju Duleta da je paranoican, a ova njihova legenda ne da jednom Grbovicu da bude na funkciji u kosarci, i to za jebeni razvoj i skauting, ono osecam da covek treba da ide po opstinama i da govori gde treba da se zameni tabla i okreci linija trojke u parki,a ovom cak i to smeta.

Ipak je Dule izabrao najbolje onim porazom u Podgorici, jednostavno prilka koja se nije smela propustiti.