Prijava

па што њему да заврши лебе мекани, ''љутим'' се на ове остале

Pa to, nije on kriv što su se ostali pogubili, a Pavlović što je retard, pa se sam izbacio iz ove dve utakmice.

A na kraju sezone

Pavlaka-Penzija
Mačvan-neđe nazad u juropu
Gagi-neđe u juropu
Milutinov-nezadovoljan statusom u klubu napušta na pola sezone
Dalo-prelazi u bejzbol igrače i ide u MLB
Đumić-Nasleđuje pecaroški štap Pavlakin
Marinković-?
Edo-?
ostatak ekipe-?

А јебеш му матер, не може заувек да се побеђује лоло. Ево мали опет маши конструкцију.

Hahaha, to to sad čekam da izgube u finalu pa da krenu da seru kako je njihov jedini ali jedini cilj bio plasman u jevroligu.

svaka čast na ovoj pjesmi na kraju ali tokom utakmice se niste čuli, pozz drugari.

BRAVO MOMCI, BORILI STE SE KAO LAVOVI

Sve ce ovo da se vrati, pobedio nas je naprednjacko-mafijaski klub a ti klubovi imaju kratak rok trajanja

а добро узећете домаћицу која нема значај ал јебига

Borili su se kao pičke.

Dulo i Pavlaka se pobili u miks zoni.

Otkad pratim Partizan a pratim ga od vremena Andra Knega i jos ranije, ogavniju igru nisam video, ali izuzetno izuzetno ogavnu. Ne moze se reci da je Zvezda odigrala 3 vrhunske utakmice, koliko je Partizan lose odigrao. U sustini sad cemo trenirati, ide leto, pa ako Bog da da ih ubijemo u kosarci.

Nije se moglo drugacije, antisrpska ekipa iz m6 Covic - Milo - Vucic su zacrtali ovaj scenario. Ne bi bilo drugacije ni da smo prosli, ne bismo mogli sastaviti ekipu za EL. Ovako borba za prezivljavanje sa klincima do boljih vremena. Uglavnom necemo prodati ime. Jbg, dodju takva vremena.

zasluženo su prošli, mi igre nemamo uopšte, sve soliranje, al što je jadno nemaju ni oni, samo se lože da igraju dobro. da im nije onih userskih šuteva čamuga i iskrivljenog, karina su gola

Dule se pobio sa Mirkom Palvovicem lolol

http://www.nestle.rs/asset-library/PublishingImages/Proizvodi/C%20proizvodi/Cipi%20maskota.jpg

I od mene pozdrav, ali isključivo ok momcima poput Mlate, crvene mačvanove masti, izijemu flipsu i donekle gazimudu i dušanu 1001.

Zapati Djenkin kurac, ostalima samo kurac, vučićupederu dva kurca. veliki poz.
http://i.imgur.com/tq6KbVr.png

Честитке на пласману у еврочеленџ. Надам са да ћете достојно представљати српску кошарку.