Prijava

Panteri zive u paralelnom univerzumu plagiranja svega sto je Partizan uradio ili ce tek uraditi. Plagiraju nase pesme, podjebavanja za cipiripi kup, katance i ostalo... Pa vi mislite ako su ste vi nedokucani da su svi?
Partizan nece propasti dok su mu deca verna. Ima ih na svakoj strani i svuda. Vas klub je ugasen zato sto vam je jedini igrac koji je neko mudo u svetu kosarke uterao noz u ledja. Zoran Radovic.

Hahaha pozdravite mamu vašu

Neka fora iz državnog posla. Da ne bude da je neka upakovana istina.

Nego panteri, dajte neki savet povodom situacije 'sledeće sezona', šta sada da radimo, kako da se ponašamo na internetu? Da li je još rano za priče o pripremi za narednu sezonu; samo da vam ode tajitaj i osvajamo titulu; da li je vreme za licitaciju eventualnih pojačanja i tako to. Da li počinjemo sada ili da čekamo kraj juna?

pazi sad treba da pretite domacicom jer je najbitnije domace takmicenje a to domace takmicenje su degradirali zvezda i covic(ovaj deo jeste tacan) pa kad ne osvojite domace onda krece licitacija sa pojacanjima tipa mirotic i vraca se veseli onda se nalozite na nekog crnju i tripujete titulu dok se crnja ne pokupi i zapali i to je otprilike to.

Videcemo mozda vam zapali fazon i marinkovic i ostali klinci sto valjaju kao sto su nama onda ide malo drugacije ali za sada ovo ce sljakati

Od sledeće sezone se fuzionišete sa Megom i postajete Partizan Zonapres Telenor.

Bohore nismo izgubili od Crnogoraca nego od amerikanaca i Srba koji, eto, pikaju basket u Podgorici.

JA SAM SAMO GAZIIIMUDO, MENE VOLIT TO JE LUUUDOOO, NESTO NESTO NA DNU MORA MENE ZOVE NOVA ZOORAAA, NA ZVEZDAMAAA, NA ZVEZDAAAMAAA SI ZASPALAAAAA, JA SAM SAMO GAZIMUDO TI SI MEE NEEE SAAANJAAALAAA!!!

Dobro, treba znati šta i kako u ovim teškim vremenima. Hvala psteo i bohore. :)

С обзиром на то колико смо чекали на победу у некој плеј-оф серији над Партизаном, количина запишавања је чак и мања него што сам очекивао. Па сетите се само како су спемовали појединци који су, што је јако занимљиво, нестали са форума таман пред трокирање машине која се овог пута на вашу жалост није упалила (не желим да оптужујем, само примећујем интересантно поклапање догађаја! ел-оу-ел). Морамо мало да подјебавамо сад, јебига, не примајте то толико к срцу. Знам да је иритантно то што неки немају мере, ни укуса, а богами ни смисла за хумор, али шта да вам радим, мора бити и таквих.

Е сад, наравно да је драго још једне сезоне у Евролиги, а нећемо се лагати, то што је дошла преко Партизана је на неки начин шлаг на торти. И надам се триплој круну уз још једну сличну плеј-оф серију (у резултатском смислу) у финалу домаће лиге. Желим да у наредном периоду Звезда буде константно испред Партизана, немојте се сад правити да је то нешто ненормално. Али нисам као Ћилмо нпр. и немам потребу да гледам распадање Партизана, да не можете скрпити екипу, не сањам фузију/замрзавање/шта год, не морамо да вас газимо 40 разлике; што се мене тиче, рутинске победе би биле сасвим довољне. Иако мислим да неки јесу заслужили да гледају пуцање по свим шавовима, али такви су у мањини. Ето, хтео сам да напишем ово онима који су ми готивни, уз савет да смањите количину снобизма који сејете свуда. Спорцки поздрав.

ово је иначе из стецанове књиге сложених истина

С обзиром на то колико смо чекали на победу у некој плеј-оф серији над Партизаном, количина запишавања је чак и мања него што сам очекивао. Па сетите се само како су спемовали појединци који су, што је јако занимљиво, нестали са форума таман пред трокирање машине која се овог пута на вашу жалост није упалила (не желим да оптужујем, само примећујем интересантно поклапање догађаја! ел-оу-ел). Морамо мало да подјебавамо сад, јебига, не примајте то толико к срцу. Знам да је иритантно то што неки немају мере, ни укуса, а богами ни смисла за хумор, али шта да вам радим, мора бити и таквих.

Е сад, наравно да је драго још једне сезоне у Евролиги, а нећемо се лагати, то што је дошла преко Партизана је на неки начин шлаг на торти. И надам се триплој круну уз још једну сличну плеј-оф серију (у резултатском смислу) у финалу домаће лиге. Желим да у наредном периоду Звезда буде константно испред Партизана, немојте се сад правити да је то нешто ненормално. Али нисам као Ћилмо нпр. и немам потребу да гледам распадање Партизана, да не можете скрпити екипу, не сањам фузију/замрзавање/шта год, не морамо да вас газимо 40 разлике; што се мене тиче, рутинске победе би биле сасвим довољне. Иако мислим да неки јесу заслужили да гледају пуцање по свим шавовима, али такви су у мањини. Ето, хтео сам да напишем ово онима који су ми готивни, уз савет да смањите количину снобизма који сејете свуда. Спорцки поздрав.

+1
Stevan prosvetitelj.

стеване, чему сад ове прозивке?

нисам планирао да будем баш овако оштар лоло, али јебига, наталожене фрустрације су излетеле ко вода из ватрогасног црева!

tacno se vidi Cokijeva skola saopstenja

КВАРИША
Не зовем се Стеван и нисам тамо неки стадионски немирко.
АШИРАВК

Za predsednika Upravnog odbora izabran je Miloš Ninković (FMP d.o.o.)

LOLOLO

Pukli smo u polufinalu, ispali iz trke za trofej, necemo igrati ni evroligu, sastav za sledecu sezonu je velika nepoznanica ALI NEKO NEGDE NAPISAO FMP HAHAHAHA JEBI MAJMUNE BRE HAHA GLUPI SU KO KURAC HAHA VIDI FMP FMP EEEEEJ

evo napisacu i 174. put. mozda stavim i na profil. buraz zvezda je ugasena. fmp coki je sprdnja tipa borac cacak grebici kupusijada u mrcajevcima.