Prijava

Pa niko od njih ne daje svoje pare sto je jos veca tuga

Ne mislim na partizan

Evo od pobede CZT, ili da se pravilnije izrazim od poraza Partizana, proslo 4,5 dana a svi gani na temi KK Partizan..

Pustite ih da istovare djubar i odu. Jebiga, istovarali smo i mi kad smo ih dobili, samo se nemojte raspravljati sa njima , pogotovo ne oko Duleta i slicnih stvari.

Grupa u kojoj svaki drugi kaze "da Vujosevica treba odstraniti iz sporta" dok u upravi fudbalskog kluba ima jednog terzica koji je bio na INTERPOLOVOJ POTERNICI a svoju slobodu kretanja platio MILION EVRA a u upravi kosarkaskog kluba, i to pozajmljenog ima nekog tamo fakultettski obrazovanog vozaca gosn cokija koji je javnosti poznat po upadu na teren i guranje sa igracem suparnickog tima, a zatim i kao nezvanicni telohranitelj prvopomenutog terzica otezava novinaru posao (da se pravino izrazim, da ne skoce odmah drveni advokati) skidajuci neki kurac sa mikrofona, ne zasluzuje da trosite svoje vreme na pricu sa njima.

Dokle god je Vujosevic vece zlo od ove dvojice gore, i njima slicnih bez obzira na klupske boje, mislim da je sve jasno. Lijep pozdrav dobri ljudi

Shomy23
шук.

Voimja Oca.

Kako bilo, ugasili smo Zvezdu. Avangarda. Srecno sa FMP-om, Covicem i sns-om.

Nema na cemu Mišo Pišo.

U paravu je Gazi, evo ja vam čestitam.

pseto88
Pa niko od njih ne daje svoje pare sto je jos veca tuga

ovaj je dao, bilo cije. bar izgleda tako.

pokusavam da nadjem onu izjavu rasima ljajica "nikad nisam uzeo dinar iz partizna" koja pobeda jebena

Dokle god je Vujosevic vece zlo od ove dvojice gore, i njima slicnih bez obzira na klupske boje, mislim da je sve jasno. Lijep pozdrav dobri ljudi

nije gori ali je non-stop pred ocima a trava koja strci se prva sisa

ovaj je dao, bilo cije. bar izgleda tako.

dao je on-ne sporim. Samo nije svoje dao. I da je sa svog racuna uplatio-ni te nisu njegove.

Kad je izvlačenje za evrokUp?

A kad je za evroligu?

Na pogrešnoj temi pitaš.

Драгану фмп понудио 350к за следећу сезону

Није курац, 350к

Tačno sam znao da će da zovu milosavljevića. Neće da pređe svakako, al' eto bilo je za očekivati.
Edit: a u cifre ne bih da ulazim, deluje mnogo, al' ne bih znao.

Драгану фмп понудио 350к за следећу сезону

Nisam čuo za ovo.

Pa fali nam takav igrac, a i dobar je lik gagi, al slabije da ce kapiten da pređe kod nas. Kontam da Ćoki malo poprckuje.