Prijava

Nezavisna komisija sastavljena od kosovara, šumadinca i ciganja je utvrdila da mogu.

E psu da pitam ovde znam da citas. Zasto coki ima toliku potrebu da govori da ce trofeji otici na mali kalemegdan kad ga niko to nije pitao, i ako je to jedna jedina zvezda kako oni uopste i mogu da odu negde drugde?

citam brate naravno

e nisam se cuo sa njim neko vreme uobrazio se majmun od kako smo uzeli titulu zvacu ga da ga pitam ali ovako na prvu loptu mislim da je posenilio i lupa gluposti-naravno da je to jedna jedina zvezda i trofeji nemaju gde drugde da odu osim na kalemegdan

Kale-brdo, kale znaci brdo inace

vragolan pufnasti c c c

Ove godine nema letovanja! Skupljam za KK 4 miliona za dug...;-)

Evo sad procitah da ona ekipa koja je organizovala akciju Grobari za nas i ono donatorsko vece u Cacku sprema neku akciju da se otplati taj dug. U fazonu kao svi da damo kintu, al one iznose koji pominju su mi basnoslovni.

Btw, taj dug nam je 4 miliona evra vec 2 godine, jebo ih pas

ja ne znam na koji fazon da otplatimo 4 miliona... mozda ce se skupiti 100k, ali sudeci po ekonomskom st(r)anju u drzavi, vise i ne moze.

ае донирамо дулу бубрег

Bubreg ne mogu, namenio sam ga za 645i

Cifre koje pominju nisu realne... Svaka čast ako uspeju. Mogu da se isprasim za hiljadarku, dvex... Letovanje teško. ;-) I ja razmišljam kako za njega da skrpim!

RTS prenosi utakmicu, ako nekog zanima.

http://www.mozzartsport.com/vesti/bertomeu-porucuje-sledece-sezone-delimo-cetiri-specijalne-pozivnice/104834

Taman se malo ponadas, a onda u tekstu popisa i kaze kako je uslov finansijska stabilnost. Pa nema brat, ne da Vucic.

Јепоте, не игра лоше Легендица.

Ne znam da li se samo meni to čini, ili malalegenda tripuje da je Spanulis. Tetovaža na podlaktici, brada i ćela. lolo

Ovamo Milutinov izdominirao, i mislim da je udario više od dve banane, koliko stoji na zvaničnoj statistici. Mada nije ni bitno. Nadam se da će dobiti poziv za širi spisak reprezentacije. Bolji je od Štimca, iako mi je ovaj vrlo simpatičan, Štimi jednostavno :D, i mislim da je u rangu sa Kuzmićem, kojeg nisam gledao celu utakmicu, ali sam gledao njegove hajlajtse sa utakmica u NBDL ligi, uglavnom imao dabl-dabl učinak. Mada, većina poena mu se svodi na odbojku posle ofanzivnog skoka, i to iz drugog ili trećeg puta.

Što se utakmice tiče, Mačvan podbacio malo, mada se povadio u drugom poluvremenu, i sviđa mi se što je Dule konačno pustio Milutinovića da igra malo.

Na kraju, jebeni RTS i serije, pola prve četvrtine nisu pustili, pizda im materina.

mislim da je u rangu sa Kuzmićem

Kuzmić - igrač koga niko nikad nije gledao a uvek se pominje kad se počne priča o reprezentaciji :)

milutinov je imo 4 blokade

kuzmic je go kurac krlja se po razvojnoj ligi o cemu pricamo dalje