Prijava

ua fmp nazad fmp
napred partizan zgazite ih

Džoni čeka 14. u nizu i sve vas pozdravlja. I navijače FMP-а i cigane što navijaju za FMP.

Reci mu da ne sere nego neka dodje i otključa temu za prepucavanja da se zezamo.

Gani mnogo se kurcite, da vas ne spici karma ko nas prosle sezone? :)

Šta vam bilo prošle sezone?

Vas je spičila kurčina Nolana Smita, a Čovića šlog kad je video da moramo igrati u Pioniru...

Ako je nas spicila kurcina nolana smita, kroz vas je onda proslo vise grobarskih kuraca nego kroz staniju i soraju zajedno.

E bas mi zao covketa, sad ce morati da nadje neki novi spin da kaze kako je budzet od 0,5 evra pokrio i pionir, i mladje i starije kategorije, i plate, i struju i cak deo donirao u dobrotvorne svrhe :(((((

Al vas kao navijace ne treba to da zanima, Pionir je ipak mnogo bolji za atmosferu sto je ipak bitnije za pobede.

A da Cedevita vas izbacila... Pa i nas je Cibona. Ne vidim kakve karma ima veze sa tim. Osim što smo mi igrali Evroligu, tu je karma bila ok.

Pa vi ste ispali dan pre nas, i mi smo vas za tih 22 sata tovarili ko da sutra ne postoji, i onda nam karma sasula jednu tricu sa pola i rekla DE CES POSO?!

ok
nisam tako strasno pratio košarku tad
razumi me

znam te panteru kad si ciga bio :D

Kakva utakmica.

I opet Mega ostala bez pobede, nikada bliži nisu bili. Jedna situacija mi je bila čudna, a to je tehnička Pavloviću, ako je gađao Zagorca, onda je skroz zaslužena, ali mi se sa snimka čini da nije, jeste bacio jako loptu ali ka sudiji, ne na Zagorca, tako da mislim da je prestrogo svirana.

Milutnovu naklon do poda 20 skokova. Svaka čast. Od toga mislim 12 ofanzivnih.

Ako dobijemo limenke u finalu od peMzije vas sve častim pićem na okupljanju... Eto obećao!;-)

боље дај те паре дулу да доведе бубрег и павловића

neće zaspati od besa

Dallo dve trojke. Pazte se!!! lolo

Direktore, ti još 3 dana kad provedeš na ovoj temi počećeš navijati za Partizan.
Hoće to tako sa vama limenkama, malo-malo pa novi klub.