Prijava

Pojacanje za sledecu sezonu, reaktivirace se. Recite koliko ste para uzeli na odrzanoj humanitarnoj veceri u Nisu od pre koji dan hahahaha
SAMO TRANSPARENTNO!
https://www.youtube.com/watch?v=3SeqZvOFmdU

Koji EK rodjace, mi to ne igramo?

Ne seri da ne igramo EK?

Mislio sam jurišamo na plasman u EK naredne sezone. Znači prvih 6 u ABA ligi, a u EK od sezone 16/17. lolo

Sa Milutinovim je situacija sledeca:
DUle mu nije cestitao na izboru na draftu, mali se naljutio, i sad ne pricaju.
Hoce da ide i rekao je da ce ako nasi stave neku korektnu otkupnu cenu, orpostiti dobar deo dugova (nesto slicno kao Lovernj), a ako nasi budu zahtevali preveliku kintu onda ce se zavrsiti kao sto je Bertans zavrsio. On ce biti slobodan da ide i vrv ce orpostiti nesto.

Tako da je nama najbolja situacija da ode direkt u NBA jer onda imamo onih 500k, plus ce oprostiti valjda dug.

U svakom slucaju, dogodine smo bas najebali.

Mega uzela onog Kabu. Francuz, zivotinja , al treba da se uci kosarku. Ja se nadao njemu, al danas misko objavi da ode u megu.

Nista onda ,Muric, Marinkovic, MIlutinovic, Bezbradica, Glisic, pa sta bude..

milutinov je obican kurac to ce vreme pokazati

ma samo da uzme KKP neke pare od tog kurca jer nam trenutno sudbina kluba zavisi od tih para

Ко је сад капитен откад је Милосав отишао?

E grobari, cujen da pregovarate sa Dejanom Todorovićem iz Bilbaa, nije loš mali, odlične fizikalije, ima 21 godinu a već je tri sezone u acb ligi, prvo unikaha pa bilbao, Savić mu menadžer, biće vam pojačanje svakako, znate li šta o tome?

Lepo bi nam legao, ali se ne nadam previše, ako se ne varam, on pred početak sezone 2013/14 nije hteo da dođe, a bila je kud i kamo bolja situacija.

Jebi ga, njemu fali utakmica, može i žrtvovati sezonu jednu bez love, ko zna... Mali je paljevina opasna

Znam da se Partizan interesovao za njega proslog ili pretproslog leta al on se odlucio za ACB, Unikaha ga poslala na pozajmicu u Bilbao gde se nije naigrao i sad ga otpustili. Ja bih voleo da dodje, takvi mladi talentovani i atletski dobri igraci treba da se jure, a mislim da bi i njemu odgovarao boravak u KKP jer bi imao dosta prostora za igru.

Nismo mi nista najebali, prosto podmladjivanje ekipe i cekanje da Vucic konacno potpise za Kosovo kako bi ga Englezi pustili niz vodu. Time ce biti zavrsen i sramni presedan pretnji ljudima koji zele da sponzorisu Partizan. Nama ne trebaju drzavne pare kao nekima.

Sada je bitno konsolidovati tim i sacuvati klub, jebes trofeje dve-tri godine. Hemofarmi, Radnicki Kragujevci, Fmp-i, Vetovi i ostale nebuloze potraju veoma malo, institucija ostaje vecna i velicanstvena.

Nama ne trebaju drzavne pare kao nekima.

http://howsyourrobot.com/wp-content/uploads/2012/05/Rain-Dog-2.jpg
HAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHA

Miljenović se pominje, ja bih voleo al baš ne verujem u to.

Samo da proverim da li je tema medju živima, pošto vam klub umire.
Aha, jeste, ok.

Ziva, kako nije. Nego kod nas nema milionskih odsteta za Pavlovica, Milosavljevica i Macvana.
Niko ne casti, istekli ugovori :(

A i za Daloa nam nude samo 20k, glupo da hajpujemo oko toga

A dobro, vi ste sirotinja, svaki dinar vam je bitan jbg.