Prijava

1997-98

Ove se najbolje sećam. Kad nas je krno FMP u polufinalu. A mi nevera.

Blic pise da su ljudi iz Fenera bili u Beogradu zbog ulaganja u KK Partizan. Izgleda da je Rasim pomogao. Rasima bih glasao samo da nije musliman, ne mogu jebiga. Da je hrvat, bez problema. Zeljko mozda pomogao isto. Da im budemo razvojni tim dok naprednjaci ne izdaju zemlju do kraja i odu sa vlasti, pole cemo videti.

I bilo sta da se desi, ja sam na istoj adresi.

http://kosarka.hotsport.rs/2015/09/03/spas-za-kk-partizan-fener-unosi-novac-u-crno-bele-vujosevica-menja-obradovicev-kum/

Inače, Tepara debituje protiv Zvezde...taman se ponadao da je pobegao, mora opet da safta Zvezdi... :((((

Dr. Coki-Vlasnik azila za umobolne ili upravnik KK Sanatorijum, skupog ali ne bas efikasnog tima (u odnosu na sav "tudj" novac sa KiM i na drzavni bankomat, "prvaci" posle 17 godina TESKOG POSTA..), je ovladao "tehnikom" prelaska iz jednog "tela" u drugo, dok im DUSE LUTAJU BEZTEZINSKIM PROSTOROM..!!! .!. XXAAXXAA .!.

koji komentar lel

koji kurac androic, on je vodio zagreb daj bre nemojmo se drkati

idite u pizdu materinu

HAHAHA TURCI JEBENI

Koliko ovo sa Turcima nema veze sa istinom. Cenim ga da su šanse da se to desi 0.001%.

Blic pise da su ljudi iz Fenera bili u Beogradu zbog ulaganja u KK Partizan. Izgleda da je Rasim pomogao. Rasima bih glasao samo da nije musliman, ne mogu jebiga. Da je hrvat, bez problema. Zeljko mozda pomogao isto. Da im budemo razvojni tim dok naprednjaci ne izdaju zemlju do kraja i odu sa vlasti, pole cemo videti.

I bilo sta da se desi, ja sam na istoj adresi.

Jedna obična vest je dovoljna da pljuneš sebi u lice. Sad bi prodao klub turcima i šutnuo Duloa za kog si se do juče kleo. Licimuru jedan !

Jedna obična vest je dovoljna da pljuneš sebi u lice. Sad bi prodao klub turcima i šutnuo Duloa za kog si se do juče kleo. Licimuru jedan !

Al ne bi glasao za njega, nego samo za Hrvata.

U inicijalnom tekstu nije bilo reci o Dulu. Svako ko zeli da skloni Dula moze da odjebe od Partizana. Mi znamo ko su nam legende, nije Covic jebeni.

Protiv privatizacije nikad nisam bio, bio sam protiv gasenja Partizana i nazovi UPPR. Delije su to progutale, ali misleca bica ne mogu da prihvate tu vrstu imbecilnosti.

Turcima nego kako, avangarda. Albancima, svakome sem Srbima dok im je SNS vlast.

Ali, u slučaju ulaska Turaka u klub sve bi se promenilo. Trener bi, kako piše pomenuti list, bio Vladimir Androić, asistent i kum trenera Fenera Željka Obradovića.

Ne znam šta smatraš inicijalnim tekstom, nisam video vest nigde osim na hotsportu.

Miso, opet nisi lekice popio na vreme. Pogledaj malo bolje sta sam napisao. Prva rec u gornjem postu. Sat vremena pre tog hotsporta.

Nećemo trpeti turskoga zuluma!!!!!!!!!!!11

Kul, drago mi je što ćemo imati konkurentnog rivala, pa makar on bio i turski.

Hahahaah a sto ste protiv uppr to mi nije jasno? Dulo reko da ste hteli uppr ali je greska administracije vase pa ste okasnili, ne slusate gurua vise?

Šta je bilo pičke? Ima da se fuzijonišemo sa inostranim klubovima, ne ko vi sa domaćim omalenim klubićima.

NAPRED KK PARTIZAN ULKER NIS ISTANBUL-BEOGRAD <3

pederu, to je samo naslov vesti. Ne znam šta piše u štampanom izdanju, ne kupujem blic, ali ako ovako nešto prenesu onda teško da ne piše da se sprema promena trenera.
http://mondo.rs/a826587/Sport/Kosarka/Fenerbahce-ulaze-u-KK-Partizan.html

Hahahaah a sto ste protiv uppr to mi nije jasno? Dulo reko da ste hteli uppr ali je greska administracije vase pa ste okasnili, ne slusate gurua vise?

Kako da ti objasnim. Uzmimo pimer kad si izgubio nevinost sa ovcom Pelagijom. Onda deda proda Pelagiju, kupi drugu ovcu i kaze ti ovo je Pelagija, picka je picka. A ti znas da nije, nisi lud.

Zvezda ne postoji vise, Partizan je vecan.