Prijava

Čekaj ti si pametan mi smo glupi?
Pa zajebavaš li me?

ne brate nego ti sad meni objasnjavas kako je coki uneo kintu i osvojio sve a ja ti pod jedan osporim to da je ko abramovic jer je on milijarder od nafte a coki pokro od drzave, a pod dva se cudim zasto slavis titulu covica kad on nema veze sa tvojim klubom?

Ćoki kao Abramovič lol

Najverovatnije će Sočanac (Nelt) da bude jedan od glavnih sponzora. On se pominjao i kao potencijalni kandidat za predsednika, ogroman je Grobar.

Još da dodju Salo i plej i to je to. Ubij cigana !

Млатони
Najverovatnije će Sočanac (Nelt) da bude jedan od glavnih sponzora. On se pominjao i kao potencijalni kandidat za predsednika, ogroman je Grobar.

Njegov partner iz Nelta (Saponjic, cale onih vaterpolista) je ulozio ogromnu kintu u VKP (pre ove besparice koja je zadesila VKP) i bio je cini mi se u skupstini JSDP.

Obojica su grobarstine do srzi. Inace moji trenutni sefovi :)

Spremi se za inspekciju onda lolo

Ma "samo" kad bi neko obezbedio kintu da se sklopi roster da izbori EK dogodine, i da se vrate dugovanja prema bivsim igracima.
Nista vise nam ne treba.

Млатони
Spremi se za inspekciju onda lolo

Bice to sve u redu
http://41.media.tumblr.com/tumblr_m0hxb2d4HD1qibz0jo1_r1_500.png

газимудо гази ганфере... који мој ће на овој теми... немају свој клуб или не знају како се зове!?

Zbunili se, jbg, svako malo pa promijene ime.

A ne, sad su u fazonu, ZNAMO DA ONO NIJE PRAVA ZVEZDA AL IMA ZVEZDA I STA NAS BOLI KURAC KAD PARTIZAN NAPOKON NIJE VISE PRVAK AHAHAH DULO PRSO SMENITE GA JER PSUJE I TO JE LOSE PO IMIDZ PARTIZANA I SRBIJE I KAKAV JE TO NACIN DA VREDJA PREMIJERA A TRAZI PARE

Ladno si mi kao odg okacio naslovnu kurira i isecke iznovina hahahahaha

PSETO88 NE ZBORIS ISTINU EVO POGLEDAJ STA JE KURIR REKAO

Opa znaci uspela je provokacija, neko sa vise od 2 grama mozga je ukapirao.

Nego da ustanovimo jednom?

Da li je Dulo puko i nije vise za KKP?
1. DA, fmp je napokon uzeo titulu a muceni cigani slavili skidanje KKPa sa trona
2. NE, titula je zvezdina hteli vi to da priznate ili ne

не ваља ти питање јер је одг на први део да а на други не

pitanje je savrseno formulisano, jbg treba neke vijuge da se iskoriste, mozda cak i neki IQ veci od 90 ali predpostavljam da to nikada necete saznati

predpostavljam

pretpostavljam da i ovde škola uspe u obuci
kad je IQ veči od 150 - dulova težina