Prijava

Jel zna neko koje je to "veliko pojačanje" koje Pera toliko očekuje, da smatra da će se njegovim dolaskom sve popraviti i da će biti bolje?

Papanikolau.

hvala vam braco delije

ljubaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw

Mislim da je malo nerealno. Videćemo.

Ovaj ako dodje, ljubim Pekmena u kurac.
Ovo je bre pojacanje za Evroligasa, a ne trenutni Partizan...

Bar po statistici..

Pogledaj Simonovu statisiku iz Po Orteza(mislim da je tamo igrao) prošle sezone, ne vidim da su se Evroligaši utrkivali da ga dovedu. lolo

A ovaj će svakako biti veliko pojačanje, mislim da traži da se dovede još jedan kompetentan igrač da bi došao, videćemo.

Ja se i dalje ne verujem da će ovo da se realizuju, jer na prvu loptu deluje predobro da bi bilo istinito.

ne evo sta se radi zapravo...poslata je ponuda ovom igracu koju je proslu sezonu igrao u Francuskoj...znaci to je mamac...sad odaberite zemlju suprotno od Francuske to je Rusija...e dovodimo igraca iz Rusije.

Po ovome što sam video s klipova mislim da on nije tip igrača kakav nama treba na četvorci.

Ne znam gde sam tačno pročiitao, ali Đumara, Kopriva i glista Perović imaju u proseku 14 poena i 6 skokova. Baš dominiraju, jako.

Todorić demantuje za ovog crnca, znači možda ga i dovedemo, ali će se više znati u ponedeljak.

Čitam da je Anđušić pred potpisom, nikada ga nisam nešto gotivio kao igrača jer je premekan u odbrani, ali nismo u situaciji da biramo, a jedno je sigurno, moraće da igra jaku odbranu sada, jer nam napad nije toliko potentan da sam može da donese pobedu, zadovoljan sam ako dođe.

potpisali andjusu na 2 meseca!

TAKO SE OPORAVLJA KLUB! Jos jedan vrhunski potez uprave.
SLedeci, jos bolji je dovodjenje opakog crnca koji ce da igr za platu kao svi ostali zajedno da bi se izborilo neverovatno 10 mesto u ligi. Pa nismo mi neki debili da budemo 12., nego cemo gospodski da budemo deseti.

A napredak se pored polja novih sponzora (ja iskreno ne umem da prebrojim onolike pridosle ), moze videti i na polju PR i marketinga (logicno jer je tamo coki savetovao, a on je mag marketinga, menadzmenta i biznisa uopste).. Ne verujete mi? Pogledajte sami:
http://kkpartizan.rs/sr/tim

Neverovatan progres koji su nam omogucila ova lica:
http://kkpartizan.rs/sr/uprava
Pogledajte te face, na licu im se vidi Partizanov grb, zive za njega.

A za sve informacije mozete pogledati stranicu AKTUELNO na nasem sajtu:
http://kkpartizan.rs/sr/vesti/aktuelno

Sve u svemu, treba strpljenja, ja se nadam da nas ovaj prvi poraz nece psihicki oboriti i da iz naredna dva meca mozemo da izvucemo 2 ubedljive pobede i krenemo ka vrhu tabele!

AJMO NAPRED SAMO NAPRED PARTIZANE!

Ovo je neka konceptualna avangardna umetnost

CRKNI PEKOVIĆU
EDIT DOBROE DA NISMO DOVELI BOA NE BI SE VIDEO NA SLICI

Uh stize i Dino Muric.
Fantasticno! Sad napokon ne moramo da brinemo oko ogreva za zimu, on i kosta perovic ce biti sasvim dovoljni

Божо а.к.а Хаким

Aranitović JEBE... lolo

Kakva je razlika kada mlad igrač igra bez pritiska kao Aranitović, i kada igra sa ogromnim pritiskom, kao Vanja. Samo da se oporave ovi nosioci, i doći će i bolje Vanjine partije, čim se rastereti malo.

Аранитовић плоди додиковце.