Prijava

"Svi treba da znaju šta drugarstvo znači, zajedno smo i lepši i jači" ori se svlačionicom.

Cvetković odličan večeras, bar ono što sam ja video, a gledao sam na preskoke zbog malog fudbala, čak je i vilijams bio neočekivano dobar.

Jedi govna. :D

Jeste, sve pogodio, 5/5 iz igre i 2/2 penale. Generalno svi igrači igraju mnogo požrtvovanije i agresivnije, a odatle dolazi i prekopotrebno samopouzdanje kojeg nije bilo pre. A posebno su proigrali igrači koje je Džile ranije trenirao, Murić i Cvetković, sa ovim drugim radio samo individualno doduše, ali nema veze.

Dobro je videti da je ovaj Wiliams odigrao 'solidno' mada čoveku se realno nema šta zameriti, dve godine nije igrao košarku, a i ko zna kakve je sve traume pokupio zbog zatvora. Doveden je da bude još jedan visoki u rotaciji, to radi ok. Jedina stvar koju sam očekivao od njega je da je malo skočniji.

e a ko kara ćelavog?

је л' ви проваљујете да смо пети на табели? што се мене тиче, да узмемо куп и домаћу лигу и можемо да кажемо да је сезона ипак успешна!

Ase oznojio crnjo sa moje desne strane.

haha kako se silovatelj razgoropadio i opustio kao da sve sto je uradio moze da se gurne pod tepih...

I ladno bismo opet jebali romike da pizde nisu cekale da sigurno sjebemo sezonu pa tek onda doveli dzikica

Јел доноси неку еврпу то пето место?

donosi naravno.

liga buducih sampiona ceka na nas!

OOOOOOO MI ZA TEBE ZIVIMOOOO
AJDE TAJFUN OVAJ ZAJEDNO DA ODUVAMOOOO

Ti još pratiš košarku c c c

Koji smo jebivetri xD

Moram da zahvalim Muricu na novcima koje mi je doneo prethodnih 4,5 nedelja.
Ljubi ga brat

ovi se navukli na lazna imena sad poceli i FMP da podvaljuju lol

Саће Милутиновић да нам носи игру. #3личне#моорич

Covic Vesna odgovorna za vise tajm auta od Fila Dzeksona.

Jel neka picka bila barem? Pricalo se da je opasna kurva

nismo smeli da dozvolimo da se hijene vrate u mec posle +16 al pise se pobeda.

Divljina u cetvrtoj umalo da nas kosta pobede.