Prijava

Pobjedise zabari ni krivi ni duzni

Drazho jel znas kad Bosnja dodje podjebavat Partizan to je isto kao kad oni Japanci navijaju za Mancester

gotivno je sto ste poveli nabili ste bili kvotu na sasari na 6 sto se mene tice vi ste moralni pobednici

veliki pozdrav gospodine bombas ako treba rame za plakanje ja sam tu da utopite tugu stresirani nemojte biti ipak igrate krovno takmicenje evropske kosarkaske federacije ponosno glavu drzite gore

Де де, немојте срдити бити, биће боље, победићете у некој следећој утакмици. Главу горе.

Штета што нисмо добили ово. Таман сам мислио да ћемо изгубити кад су кренули да нас стижу, онда уђе Новица и направи потребну разлику. Све супер, рекох. Новица решава ово. Изгледа су се и саиграчи онда превише на њега ослонили, али би се то још дало истрпити да није било многих грешака и оних глупих фаулова, прво Андрића, па онда Бирче (која глупост!). Хечер је лијепо играо, али слободна бацања, браате... Занимљива утакмица са солидним плот твистом. Јеби га.

Bircevica i Andrica na kolac zbog onih faulova

Sreta dao dobar komentar. Svejedno mislim da nemamo tim koji ce ove godine biti prvak Evrope, ali je utakmica dobra bila. Samopouzdanje nam je problem, uz dve-tri vezane pobede docice na svoje mesto.

Кани сузо кани што си стала

bombas
Sreta dao dobar komentar. Svejedno mislim da nemamo tim koji ce ove godine biti prvak Evrope, ali je utakmica dobra bila. Samopouzdanje nam je problem, uz dve-tri vezane pobede docice na svoje mesto.

Ako hoces i ako vec igras u tako velikom klubu moras da imas samopouzdanje... Oni sto nemaju su na klupi...
Problem je u glupim faulovima i bacanjima...
Majku mu valjda ce jednom da nauce da ne smije kos i faul.

kolko ste jebeno jadni

Hamzo, gdje gori?

Krka je jebana na nezgodnom gostovanju, gazimo

jebi bojana krkića

Коначно да се преломи у нашу корист. Новица и овакав осакаћен и даље класа.

jebote ahahahaahaha

Новица и Хечер носе екипу... да ли се то Бирчевић буди!?!?

Али ове судије и ово такмичење је комедија...

Kako ide u intertoto kupu?