Prijava

Dajte sliku čović familije gde su skučeni zagrljeni snuždeni i uplakani jer ih Grobari vređaju :`¬{

Ja se nešto ne sećam da se prekidala utakmica za svinjo debela

dusan1001

Ja se nešto ne sećam da se prekidala utakmica za svinjo debela

Jeste brt, i igralo se 5 na 3 onomad jednom hahahaha

Kako su krenuli ima da prekidaju utakmice i na povik cigani. Nema, nedodirljivo je to, Vesnina picka i Acine usne su svetinja u ovoj drzavi.

BEz VElickovica i Lukovica, ovaj novi crnjo u timu

Шта вас брига, ионако вам не значи ништа ова утакмица. Таман да видите колико Гордан може.

Zbog fejsbuk stranice GTR sam prestao da navijam za partizan. Onu kolicinu bljuvotina ni DJB nebi progutao. A za zvezdu ne mogu da navijam jer su fenseri kakvih nema na svetu

GTR je transfer blama s tim se slazem, veceras se gledaju bravure KArahodzica Koprivice i Pota opaaa

Sa desetkovanim timom (bez dosta igrača) smo dobili poljake u gostima bili, tako da možda možemo i italijane večeras, mada ipak mislim da

sasari>zielona gora

Oj Koprivice ljebtenejebo lik ne moze zicera ubost da je sam u dvorani, Vrabac sasvim korektan igrac (Bozemeoprost), a Andric ubode dve trojke...sofar sogud(s obzirom kakav nam je roster)

Јбт, Сасари у Нба стилу, 51 поен...

Sipaju trojke ko nenormalni, fazon 8-9 komada

Копривица прошле сезоне био неко коме би ја више минута дао да игра са обзиром да су се на његовој позицији тада налазили Ђумић и Перовић. Ове сезоне имамо - да тако кажем - једног некатастрофалног центра и већ Копривицу не желим да видим на терену.

Jel realan ovaj robinson, ponekad mi je i zao sto imam arenu a ne sk

Velickovic i Hecer vise od pola ekipe

Јери вам игро нови црнац?

A dobro, 3. u grupi, ne preskačemo to prvo kolo plej ofa, jebiga sad, ali je l se zna kako ide taj plejof sistem u ovom takmičenju?

EDIT: Sad čekam nekolicinu zvezdaša, koji jebiga, prate partizan hahaha, da dođu sa slikom kera ili šta već ne