Prijava

Kakve smo mi kurceve srece, povredi se Lukovic, a Majstorovic igra standarno na nivou trece bosanske lige

Odbranu ne igramo, kriterijum sudjenja blago reci cudnovat

Ma sudjenje je najmanji problem, preko 70% sutaju iz igre, a mi u napadu totalno neorganizovani

Kako najmanji problem, bacanja 20-5 u korist Cedevite za poluvreme, 2 tehnicke greske, a da pritom kao sto rekoh odbrana Partizana ne postoji...

Kakvo suđenje sad, nemoj da zajebavaš

Šurna vas uništava

Bacanja nisu nešto na čemu bi Partizan trebao tražiti izgovir.

Sta sve necete da uradite da izbegnete Zvijezdu, upishulje xd

Puštamo multivitu da se ponada i "zvijezdu" da se poraduje ;)

Samo da porucim onom bugarskom govnaru Mitrevskom da mu jebem sve zensko sto mu gamize po familiji majku li mu jebem.

Sta kakvo sudjenje, ja ne znam sta vi gledate koji kurac.

Jel realno da ste se toliko usrali okršaja u finalu?

Posmatrajte ovo sa vedrije strane makar sigurno nećete igrati Đordijev mali privatni turnir dogodine. Srećno u borbi za titulu prvaka evrope sledeće sezone.

Nakon utakmice mogu slobodno da kažem da će duel između dva khmhrvatskakhm kluba biti nadasve zanimljiviji od duela između dva šiptarska

Sve razumem, ali Dzikica ne mogu nikako i to nije od danas...

1. Na situaciji kad cedevita 4 minuta ne daje kos i vidis da ih imas, on drzi Majstorovica, Vrapca i Ratkovicu da rolaju, prave korake i gube lopte. U tom trenutku i Hecer i Marinkovic i Novica i oni drugi crnci mu sede na klupi, jebena 3 minuta.

2. Dok Bilan pravi decu, nemas centra, Koprivicu ne uvede sekund jebeni da igra.

3. Pot nije povredjen koliko znam, nije ni usao u igru, dok gledamo onog Ratkovicu nesrecnog.

4. Toliko glupih odluka u napadu bez reakcije trenera, evo ne znam... on je izgleda shvatio da mu niko nista nece zameriti, ili jednostavno ne zna covek.

Sta sve necete da uradite da izbegnete Zvijezdu, upishulje xd

хахаххаха

Džikić baguje mnogo što se tiče vođenja utakmice, i to mu se ne dešava povremeno nego je konstanta jedna. Čanak je bog u tom segmentu za njega

Je l istina da je Džikić izjavio nešto u stilu "Volim da dođem ovde, pa ćemo zato da se vratimo."? Kao u stilu, izgubili smo prvu, jer sledeće dve sigurno dobijamo, a voleo bih još jednom da igramo ovde? ahahhahaa ne znam vrv sam ja loše skapirao

Па јебига бато не могу ровити Хечер и богаљ Новица да играју цео меч, када су играли било је ''добро'' ал не могу, то када је Цедевита имала празан ход, а и ми, они игром случаја одмарали...