Prijava

ahahaha pizdurine se uplašile

radnički basket se isro po instituciji ahaha

ahahahha majko moja mila na šta smo spali :D

Ne žalim ništa samo ako crnogorsko govedo ode iz kluba mene jedino to interesuje

Nikola Čović djevojačko Peković

dajte ljudi vujosevicu i partizanu su dosli glave igraci marinkovic i andric...milutinov ,bezbradica i milutinovic svojevremeno..nije sveti petar, covic i ostalo..ova prva dvojica nmg da igraju kls jebeni pogotovo andric

a najkrivlje mi je da gledam da nas drkaju cigani govna ciganska mamu im jebem to je teska sekta

Nista drugo do karma zbog teranja Dula, uzgred info ono crnogorsko govno sto podrzava psihopatu je vec pokupio prnje i otperjalo kod zene koju je jebalo pola Crne gore da pravi naprednjacku kopilad na Zlatiboru. Ajd da se ne ljubimo.

A sad cigani, straha imajte. Znam sta pricam.

ok brt, hvala što misliš na nas <3

a ne bez drkanja, stvarno mu je andric dosao glave..znaci imas 5 igraca u rotaciji koji kurcu ne vrede al bas nznaju nista..kao bezbradica koji je posle toga otisao da igra za mostar alo...i andric i marinkovic nzm dalo jebote isto ko je jos bio..na kraju ga je to pojebalo..i njega i partizan...

Imamo dva kluba u finalu. Koliko vi klubova imate u finalu?

Vi vise niste ni za kera

Ako ima neka macka olinjala na kisi to im okacite braco panteri

Pizda vam materina po 227 puta (KK PARTIZANU) evo gledajte kako Klivlend ne dozvoljava da ih veštačka tvorevina i bandwagon klub baš totalno siluje !!!

EDIT: U slučaju da bandwagon veštačka tvorevina GSW preokrene i pobijedi, onda KK PARTIZANU pizda materina po 116 puta, samo jer su izgubuli od efenpea original

ps
Ako ima neka macka olinjala na kisi to im okacite braco panteri

Ja juce slikao ovu ofucanu ispred moje zgrade, napala je neka bolest nesto.

https://s24.postimg.org/ajy7tdfad/20170606_212209.jpg