Prijava

Чекамо државу да нам помогне јбг...

E a kako ovo:

http://www.tanjug.rs/full-view.aspx?izb=337614

Završili smo još jednu sezonu, po mom mišljenju najuspešniju do sada. Od avgusta 2011. kada klub praktično nije postojao došli smo do juna 2017. i osvojili za taj period 10 trofeja.

2011. kada klub praktično nije postojao

nije postojao

"помоћи ћемо"

Не липши магаре до зелене траве...

E da nisam vam cestitao na zasluzenim titulama ove i prethodne sezone.

Igracki najkvalitetnije ekipe koje cak ni kozojebac rudonja nije uspeo da sjebe toliko pa da im izmakne trofej.

Ет фала. Ја се надам да ћете бити бољи догодине, није занимљиво овако.

Necemo

EDIT: Jos ako nam muta bude trener, bice veselo..

A sto vam nije zanimljivo, mi smo se klali sa hemofarmom, cak i tuce izbijale..

Pomislice covek da lazni fmp ne moze da vas pobedi. oh wait...

ali zato vas može aaahahahahhahah

Gazimudo sta si radio dok nisi bio ovde, cime si se bavio, kako si ispunjavao dane?

pa znam coa, kao vas hemofarm. kopi pejst. doduse sa razlikom sto nama nije trebao treci i cetvrti tim i uppr i ko zna kakvi kurci i palci.

E pseto, pa nista spec, radiJo, blejO, citao temu onih 25 dana dok nije umrla nakon mog odlaska, gledao basketa ili bar ono sto je licilo na basket od strane KKP-a.

Tu i tamo bacio pogled na vase utakmice u EL da bih mogo da sprdam sefove.
Gledo fudbala, tu smo ozbiljno pisanje uradili, bas bas ozbiljno.

Бољи сте били у фузбалу, ту нема шта да се спори. Плус оно трансферично кукање наше управе да вам се одузму бодови због расистичког испада вашег, сад већ бившег, тренера.

Мислим да ће сад ући финих пара у ваш Фк не бисте ли успјели како да упаднете у Лш па да се ваша управа захваљује цијеле године Пичкоустом, мецени српског спорта. Чисто да престанете да га прозивате са трибине.

Nema sta da ulece kinta da bi se prestalo pevati pickoustom. Ne peva jug. A i sama uprava se ogradjivala od toga i pozivala na fer i sportsko navijanje.
Sa druge strane, horde placenika lemaju po istoku i zapadu za vucicupederovanje (licno doziveo).

A nasa uprava se sprema za ligu evrope, jebe im se za LS.. to eventualno ako nas usere

Sa druge strane, horde placenika lemaju po istoku i zapadu za vucicupederovanje (licno doziveo).

Hahaha ozb gazi?
*ne znam sta mi je vise hahaha, to da je neko platio ljude da bleje po tribinama i biju one sto se usude da vicu vucicupederu, to da si isao na stadion da vices vuvicu pederu ili to da si dobio batine za to hahahaha

Vrv da se sprdas malo

pa ono, nisam isao sa namerom da vucicupederujem isao da gledam tekme, fazon javor i tako te vozdovce.
vucicupederovanje je jebiga moralni cin, i na stadionu i van njega.

A nisam dobio batine, zaleteo se jedan lik na nas 5, nesto mlatao rukama i nogama, imbecil..

Al dobio sam po picki u Pioniru jer sam zvizdao minutu cutanja za saleta mutavog, jbg.

teska, sns vremena

Haha jos ce da ispadne da su te vucicevci tukli sto si zvizdao mutavom :/

Oduvek sam se dvoumio da li je gore cutati na neke stvari, ili latentno protestovati, mirno, i tako to, gde ces samo gubiti vreme...ocigledno ovo drugo, jer mozes batine fasovati, al nijedno ne donosi korist.

Kad se vec doticemo politike (a moramo ipak je ovo tema o nekom sportu), koliko god ja to zeleo ili ne (lol, naravno da ne jer Zvezda xexe), ne vidim da ce sjahati s vlasti Vucic bar jedno 2-3 izborna ciklusa jos (ne nuzno 2-3 puta 4 god., naucili smo u poslednjih 5 god.). Tako da sori jpg... :'(

Ne znam u izbornim ciklusima ali kad bude izmenjen ustav na sledecim ce pasti psiho..

A sumnjam da ce ova krezuba Srbija morati da se priprema za to jos 8 godina.. mislim, pre neki dan sam video ljude izneli stolice na slaviju sede i povadili telefone, snimaju fontanu.
Nije pokro izbore jbg.

Gazimudo, zanima me kakav je tvoj stav o privatizaciji?

Neće ovaj nikada pasti, skontao je foru da se debilnom narodu pojavi kao drugi Tito, međutim lik je psihotičan dovoljno da je to zapravo i umislio. Srbija se ovog zla neće lako otarasiti a nakon njega biće opako nestabilno zbog milijardi i milijardi dugova. Volio bih da pogriješim.

Uh skontao je jaku foru da se obraca samo idiotima, i da ignorise one malo pametnije jer ovih prvih ima 23.7 puta vise. Ne znam sve vise sam misljenja da ce biti srusen, tj. da ce biti kao u makedoniji npr. (makedonski scenarijo xD), da nece biti mirnog transfera vlasti.

Ali random 2025.

Ne znam u izbornim ciklusima ali kad bude izmenjen ustav na sledecim ce pasti psiho..

Sto je najcrnje nece ni tad. Al iskreno boli me kurac, uostalom ti intelektualno najjadniji i zive najjadnije, i opet su ponosni na svog vodju. (izuzetak su oni koji su intelektualno jadni ali su u vlasti)