Prijava

Meni je najsmešnije kada pišu da Jovanović nije neki trener. Jeste. Imao je niz godina da uči od Kralja, a i odlično je vodio mladu selekciju i prošle godine Partizan. Dobar trener.

Џони гледао сам ја и раније баскет :) имам чак и касете :)
Миличић би играо бесплатно, ракоч би био плаћен ко коњ, а не знам за јеретина.
Нека имате менталитет, и фаворити греше.
Не финансира нас гаспром, само Бог зна одакле нам паре :) нисам сигуран ни за њега, али тврдим вам да можемо имати тренутно јаке уговоре без проблема,
Ја ни не желим титулу, свиђа ми се да се потписују дуги уговори и играчу и тренеру. За годину две друга прича :)

Svaku jacu utakmicu sprema dule....

Džoni, da li moram da te podsećam da je uopšte pitanje da li će vam Peković ostati i da vam je Pešić pre 3 sezone pičvajz napravio sa jednom smešnom ekipom koju je sam stvorio? Nemoj tako olako da potcenjuješ Zvezdu... Trener vam je krš, kao i onaj prasac na kojeg se toliko ložite a koji se prosuo u CSKA, ali da sad ne ulazimo u tu priču bez potrebe... Isreno rečeno, naravno, trenutno jeste jači, ali niste mnogo, a uz našeg najboljeg trenera može svašta da se desi. Meni nije cilj da omalovažavam Partizan, naprotiv, ali kad neko omalovažava Zvezdu, ja bogami uzvratim istom merom. A voleo bih i jak Partizan, kao što trenutno jeste, i jaku Zvezdu i jak Hemofarm i voleo bih da nismo morali da pravimo fuziju sa FMP-om, ali pošto ova država forsira Partizan i Zvezdi se ne daje ni dinar, odnosno nije joj se davao dok nisu sad postali ozbiljan klub, morali smo. Džoni, sad si me naterao da ti ispričam ko je u stvari taj vaš "kralj". Čovek koji je od 27. godine trener a od 29. godine vodi Partizan! Pa vrabac bi napravio nešto sa ekipom da je vodi 20 godina bre! Dobije ponudu od CSKA, od jedne vrhunske ekipe sa odličnim igračima, znaš koji je bio u početku u ruskom prvenstvu? Poslednji! I to sa nekim skorom otprilike 4-12, ako ne i gore! E, to je vaš veliki Dule!

ostati i da vam je Pešić pre 3 sezone pičvajz napravio sa jednom smešnom ekipom koju je sam stvorio? Nemoj tako olako da potcenjuješ Zvezdu...

Prvo nije napravio pičvajz a drugo ekipa nije bila smešna.
A pročitaj moj post bolje. Nije uopšte omalovažavanje, nego samo realna izjava da se ne smorite ako ne uzmete titulu jer se nešto ipak gradi godinama i da na ovo treba da nadogradite sledeće godine, da bi bili nama konkurantniji. Partizan ne forsira ova država i vidim da ne znaš ništa ili si suviše mlad jer svaki stariji Zvezdaš zna koliko je uloženo u vas i koliko je Vesić ukrao. Samo kada je Sagadin bio kod vas, potrošeno je više para nego za Partizan sve ove godine. Problem je uvek i bio što država nije dala dinar Partizanu koji se nosio svih ovih godina sa najvećim evropskim klubovima a da igrači mesecima nisu primili plate.

Partizan je dans objasnio. Lepa igra, agresivna, klinci su danas odigrali sjajno.
Jovanovi' je dobar trener, ali ne znam koliko je autoritativan. Ako pojedinci ne budu glumili zvezde, može da legne i final four.
Ovo je čisto cigansko mišljenje.

Inaće da se ne bakćem više sa euforičnim Zvezdinim navijačima, evo jedan klip sa predstavljanjem igrača Partizana za ovu godinu.
Predstavljanje igrača Partizana.

Јовановић је добар али није калибра Пешића, у осталом нема шушље приче. Кад се заврши први дерби видиће се ко коси ко воду носи

Blake koliko godina imas? Evo ja sam npr bio osmi razred kad je zvezda uzela basket poslednji i zadnji put... Posle 2000 god znate ko vam je sedeo u upravi,koje stranke,koji treneri i koliko ste pojacanja dovodili... Imali ste drzavne firme kao sponzore dok smo mi prodali reklamu karicu,jedva...bili ste i ostali rupa bez dna...masina za pranje para i ekipa sa strancem koji je primao najvise od svih stranaca koji su igrali u srbiji do tada...
Kapicic je bio kantar na vasoj strani...pa onda zmagoslav vlasnik nlb lige i moranje da igramo tu ligu.... Ispiranje usta sa srpstvom dok partizan igra u cacku kraljevu novom sadu vas kamenuju u zadru,zagrebu i vas i efempeovce....

Pa onda stvari tipa gepekovanje,pistolji,sudije...

Džoni, da li moram da te podsećam da je uopšte pitanje da li će vam Peković ostati i da vam je Pešić pre 3 sezone pičvajz napravio sa jednom smešnom ekipom koju je sam stvorio? Nemoj tako olako da potcenjuješ Zvezdu... Trener vam je krš, kao i onaj prasac na kojeg se toliko ložite a koji se prosuo u CSKA, ali da sad ne ulazimo u tu priču bez potrebe... Isreno rečeno, naravno, trenutno jeste jači, ali niste mnogo, a uz našeg najboljeg trenera može svašta da se desi. Meni nije cilj da omalovažavam Partizan, naprotiv, ali kad neko omalovažava Zvezdu, ja bogami uzvratim istom merom. A voleo bih i jak Partizan, kao što trenutno jeste, i jaku Zvezdu i jak Hemofarm i voleo bih da nismo morali da pravimo fuziju sa FMP-om, ali pošto ova država forsira Partizan i Zvezdi se ne daje ni dinar, odnosno nije joj se davao dok nisu sad postali ozbiljan klub, morali smo. Džoni, sad si me naterao da ti ispričam ko je u stvari taj vaš "kralj". Čovek koji je od 27. godine trener a od 29. godine vodi Partizan! Pa vrabac bi napravio nešto sa ekipom da je vodi 20 godina bre! Dobije ponudu od CSKA, od jedne vrhunske ekipe sa odličnim igračima, znaš koji je bio u početku u ruskom prvenstvu Poslednji! I to sa nekim skorom otprilike 4-12! E, to je vaš veliki Dule!

+1
Ne znam ni ja sta ste zapeli sa tim Duletom. Nije se Partizan mnogo promenio od kad je otisao niti su uspesi mnogo umanjeni. Mozda vas malo manje sere pa ne mozete da dodjete do zavrsnice Evrolige. Kao sto rece covek, lako je njemu da vodi tim ako je trener 20 godina. Sto nije nesto uradio u Rusiji ako je takav strucnjak? Ne moze on ni da pridje institucijama kao sto su Pesic, Obradovic i Ivkovic.

Ја ни не желим титулу, свиђа ми се да се потписују дуги уговори и играчу и тренеру. За годину две друга прича :)

O tome pričam. Griffin je razumeo moj post kao omalovažavanje ali ja sam msilio na ovo da vama treba.

Брате, нереално је рећи да можете да се носите са нама. Квалитетнији смо од вас на свим позицијама, осим можда на 3 где имате оног чупавца, али може он лако да се обузда. Јебо вас Пековић, јесте се толико усрали па једва чекате да се заврши локаут и да оде? Кажете Пешић бољи тренер, ово-оно. Па неће Пешић да вам игра, зар не? И колико год да је добар, не може за неколико месеци да направи толики бум. Иза Партизана стоји систем који траје 10 година, а илузорно је очекивати да се за кратко време може направити јак тим као што звездаши мисле.

Реално клуб је још њесра, бољи али није конкурентан. Ако остане исти скелет, доведе се пар добрих и провјерених играча, за сезону две биће свега

kao i onaj prasac na kojeg se toliko ložite

Mislim da je potpuno realno da volimo čoveka koji nam je doneo toliko titula i da za nas nije neki tamo prasac. Vi ne bi gotivili trenera da vam donese toliko mnogo titula i toliko mnogo radosti?
Meni je potpuno normalno da ga gotivimo.

Зашто се свађатеееееееееее
Зашто се свађатеееееееееее
Зашто се свађатеееееееееее
Зашто се свађатеееееееееее
Пичке циганске, пичке гробарскеееееее

Pazi, Džoni, jesam malo mlađi, ali savršeno dobro znam koliko malo je skoro uloženo u Zvezdu. Pa ne bi ljudi bezveze pravili fuziju da nisu morali. Jebiga, nervira me mnogo to što svi mislite da je Dule Vujošević vrhunski trener. Ja ti kažem da nije a i naveo sam ti zbog čega. Ranije se jeste više ulagalo u Zvezdu i tad je bilo više-manje ravnopravno. Tad smo i imali i jaku Zvezdu, doduše ne toliko jaku, i jak FMP i jak Hemofarm i standardno jak Partizan. Svaka čast ljudima koji iskopavaju igrače poput Mekejleba i mnogih drugih, za to stvarno skidam kapu. Reče mi ortak da vam to radi neka agencija, ali to sad nije ni bitno. Ljudi odrađuju posao vrhunski na tom polju. A svakako da vam je napravio pičvajz jer ste nas jedva dobili u 5. utakmici, ako moram da te podsećam opet. I čovek je iz pizde lepe materine doveo Kešelja koji je do tada bio skoro pa anonimus. Napravio od Štimca igrača itd itd. To je sve na početku bila smešna ekipa koju je on oformio i stvorio jedan prilično respektabilan tim. A ja se uopšte ne bih smorio ako ne uzmemo titulu ali ako se budu momci bar borili za istu, meni je to dovoljno. Ja ti opet kažem da trenutno jeste jači, ali mi je tvoja izjava delovala pomalo prepotentno da će teško biti neizvesno. Ok, kapiram da si to rekao zbog dominacije pod košem u oba segmenta, i u napadu i u odbrani, ali opet, sve je to relativno i za čas može da se promeni, recimo prestajanjem lok-auta. Al' sam ga razvezao. Toliko od mene. :)

Реално клуб је још њесра, бољи али није конкурентан. Ако остане исти скелет, доведе се пар добрих и провјерених играча, за сезону две биће свега

To je već realno razmišljanje. Pod uslovom da ne napravite kiks i promenite trenera na kraju kao i svake godine.

Ко да дира карија, да му рука отпадне :)

Pantelaaaaaa kapiten na osmi dvaaaaaa