Prijava

Ne, samo vas je sralo. Prvih 12 šuteva pogodili 10, ostalih 20 pogodili dva.

Ne, samo smo pali u ritmu protiv realno kvalitetnije ekipe i dobre zonske odbrane.

Mislim da je ipak ovo što sam ja rekao.

Bravo komšije, hvatao sam vas u prvom poluvremenu na livebetu kad je kvota bila 1.55. :) Odoste na 20 razlike!!

Evidentno dižemo formu.

To je ta magija Duleta Vujoševića.

Au Berta opet jebe majku trojkama. 3/3 veceras.
Andric 20 minuta bez poena al samo 2 uzeta suta.
Bezbradica zato sutnuo 3 dvojke i jednu trojku promasio sve.
Bogdan se vratio na 15+ poena, i bilo je ocekivano pred F4.
Musli bogotac imao covek jebeno 2 skoka. Bogdan 6.

Fino rasporedjena minutaza. Zofri 28 minuta, svi ostali ispod.
Fali nam jos koja asistencija. Igrace lepo razigravamo. Evo danas samo FearNoBeard i Tepic (koji mu je kurac za 26 minuta skoro bez ucinka) bez poena.

Jel Dule bio suspendovan i ovu tekmu? Ako nije, jbt zasto Gagula igra 20 minuta a Musli 8? Znam da Gasic svrsava na Gagulu,al za Duleta mi bas cudno da ga je pustio ovoliko da "igra".. Jedino ako ga nije vezbao za neke specijal akcije za Cedevitu lolo

Da je Gašić vodio mi bi ovo izgubili kako smo loše startovali, Dule je bio na klupi.

Mora se popraviti ulazak u mec, jer protiv ovih pacera lose udjemo ali ih na kraju useremo, protiv cedevite i zvezde to malo teze ide, ali znas se da zvezda gubi utakmice na jednu loptu a mi takve kidamo. Napred Gagara i Nusli

Mi ih to pustamo da se napale i ovlaze, posle se lakse penetrira

мало вас пуштамо, мало вас пуштамо..па вас јебемооо

Inače, da je morao da igra kao i obično, Žofri bi danas imao monstruoznu partiji 15+ poena i 15+ skokova. Primećujem da slabije šutira za tri poslednjih mesec dana.

Mlatoni si uzeo karte brate?

Uzeo jos u cetvrtak jug 400. Ti?

Nisam još, videću sutra ako radi ovde ovo govno. Valjda će biti karata.

Tucani je l i ti uzimas Jug 400?

Pa jug 400, nego čekam da mi jave da l' ću smeštaj negde da imam.