Prijava

Ај немој да сте сисе играмо заједно Еврокуп знаш како је добро

Jebeš ga Džoni, i ja sam mislio da će gajgeri raskantati Cibose, pa eto... S tim da je Cedevita i iskusnija i bolja ekipa od Cibone. Mada ako odigramo kako umemo, neće biti problema. Ima li informacija o broju navijača koji će biti na tekmi?

Mi smo uvek vise voleli lige od kupova,pa nek tako bude i sad. vi u Ekup mi u Eligu

Ај немој да сте сисе играмо заједно Еврокуп знаш како је добро

Ne daj boze da Dule ovo procita, pa da ga pokolebas. Nadam se da ne prati ovu temu.

S kakvom čežnjom gleda u prsten :)

Ali ahahahhahahahahaha

Ajde, smirte strasti, izgubila czt, velika stvar, ko ih jebe, cigani, pantelije, šta li su. Samo da se ovi naši ne stisnu na početku utakmice, i trebalo bi da pobedimo. Ako smo u ovom sastavu minus Berta (dobro igrao je 5 minuta i šutao 1/5), pobedili MAKABI, koji bajdvej igra F4 EVROLIGE, možemo pobediti i Cedevitu, a opet isto tako možemo i izgubiti, pokazala ista ta czt.

realno , ja sam se zentao tekme protiv Cedevite jos i pre ovog veceras, sace kroasani dodatno da se naloze

Upravo, zato me i strah, ta kurčevitost koju mogu da osete posle pobede cibone. Ali opet sutra treba da bude mnogo veća poseta nego juče, veći pristisak sa tribina, opet da ne otvorimo utakmicu kao protiv Metalca, jer onda i mi možemo u EK sa čovićem na kaljenje. Ali stoji i ovo što sam ja napisao za Makabi.

Nego nekako ova vest ostala nezapažena večeras, ode kinzara i još nas tuži govedo, pizda li mu materina ona crnačka, možda i jeste najbolji stranac koji je ovde igrao ali je i najveće govedo, da ne kažem, pičketina od stranaca u kkp.

EDIT: I da, Gazimudo, batali da ideš u septičku jamu, kontaminiraćeš nam temu. lololo

Tu smo pricu prezvakali vec, zaot smo je i iskulirali.
Jbg ja licno zalim za takvim igracem,a mislim da tu samo oni najupuceniji znaju sta se stvarno desilo..

To je tačno, samo Dule i kinzi znaju šta se desilo, dobro i Toša. :)

Jebite nas, ne treba krema.

I da znate.da sutra navijam za hrvate samo da bi prestali da nas jebete, inace bi me boleo kurac ko dobija.

Bolje navijaj za Partizan, tako ces znati kakav je osecaj kad tim za koji navijas prodje u finale.

Jericho, tako smo se i mi ponasali pre tekme. Reci cu ti ono dzonijevo prvo skoci pa reci hop.

ma samo da overimo evroligu jebe mi se i za finale i za prstenje iskreno.

pseto88

Jebite nas, ne treba krema.

I da znate.da sutra navijam za hrvate

ja sam ubedjen da vi i ne znate vise za koga navijate.

Ako ti odgovorim hoces prosuti neku vrhunsku foru kao bohoru na nasoj temi?