Prijava

imam jednog kolegu ovde, grk, tek skoro sam izvalio da je pljunuti vujosevic. retko ga vidjam, i ranije bi provalio.

na ovoj slici isti, ko braca.

Nažalost. Nadao sam se da jeste, jbg.

Nije nosio samo on nego još neki članovi stručnog štaba, odavanje počasti Bori Todoroviću. Strašno kakva majica, jbt.

Pantelija je u zamrzivacu. Takoreci zaledjen. Ne znam odakle im ovo "komsiluk" :)

Brat Grk prosao probu, eto novog Veselog i Berte u jednom.
Muric nek popusi kurac, tj moracu ja izgleda opet, al doci ce.

Popili smo zabranu na dovođenje stranaca zbog Klobučara

Možemo dovoditi Amere sa koledža, bole nas kurci xD

Popili smo zabranu dovodjenja bilo koga, ne samo stranaca. Ceka se rata od Himkija za Zofrija, i odmah ide kinta slincugi.

Mogu da se dovode igrači iz domaće lige i sa koledža.

A s obzirom da su nam mete Muric, Grk i Pavlovic, isti nam kurac :D

Lovernj izjavio za Novosti da potpisujemo tog Grka što je na probi kod nas i Murića

Pa rekoh ja jos sinoc to za Grka i Murica.
Sutra valjda skidamo tu blokadu, tj isplacujemo Klobucara.

Inace za Grka kazu da je odlican atleta al da veze nema o igri i taktici. Dule likes this. :)

Do jaja, voli Dule atletski dominante igrače na trojci. Jbg, da je i tehnički i taktički dobar ne bi dolazio kod nas nego bi ga Pao ili Oly pokupili.

hahah ovaj lovernj je najveća pomija patetike koja se pojavila još od mitketa, a najjače su ove reakcije grobara TAKOE ŽOFRI BRATE SOCIJALIZAM KOMUNIZAM SMRT PARAMA a rade kao konobari i kradu na cedeviti i neskafi fazon, u kolko ste gadni od kraja sezone bogami ko limenke, jebi klobučare

Lovernj je doneo dve titule klubu koji volimo. Znači kakav god da je, odličan je.

Gvozzden

hahah ovaj lovernj je najveća pomija patetike koja se pojavila još od mitketa, a najjače su ove reakcije grobara TAKOE ŽOFRI BRATE SOCIJALIZAM KOMUNIZAM SMRT PARAMA a rade kao konobari i kradu na cedeviti i neskafi fazon, u kolko ste gadni od kraja sezone bogami ko limenke, jebi klobučare

Ne hejtuj ono što ne razumeš.