Prijava

Nego Gazimudo ti si kao neki insajder lolo, ima li informacija oko Novaka, bila je cela ona saga oko prelaska zimus, pa sada kako se RKG raspao (konačno) da li su zainteresovani da ga dovedu. Priča li se nešto o tome?

Jok brate, jos ce da ispadne da smo oko tog Novaka istrolovali cokija da bi puko kintu pa kao zemenu za Silba dovo raspalu Lipu hahahhaha

Znači ništa, šteta, solidan šuter. Mada nije se naigrao u RKGu. Tako da možda nema kvalitet za ABA ligu.

Ne pominje ga niko,a iskreno, ne bih se ja bunio da dodje. Mozda ga cuvaju za kasnije, otkud znam.. Vrv imaju neke bolje opcije pa cekaj uda vide sta ce da bude sa tim

Раднички се није распао, поносно игра трећу лигу!!1 Ови што су се распали су вршачки Лајонси.

Znam ja ko se raspao, i neka su, veštački klub potpuno, i najsrećniji sam bio kada sam saznao da neće preći u Niš kako je išla priča. Jer bi otišli kao iz KGa i usput urnisali lokalnu košarku, da bi oni mogli na miru da odigraju 2-3 sezone, mada sumnjam da u Nišu košarka može niže da padne nego što je sada. :D

Брате, овај наш Раднички играо суперлигу, и онда довели ове због абе. 600.000 евра им град давао годишње, плус Мути 15-20.000 испод стола да покрива коцкарске дугове, јебем им мајку баш. :Д
А реално, овима ће сад да треба минимум 5 година да се врате у прву лигу.

Раднички се није распао, поносно игра трећу лигу!!1 Ови што су се распали су вршачки Лајонси.

A bunite se kad vam kažu da navijate za fmp lololo

http://www.dodaj.rs/f/3S/11f/34HPdPkW/bxkyakviqae1dh8.jpg

Ako se Saša vrati, ustupiću mu broj, znamo da je on već legenda ovog kluba i svima poručujem da ako se on vrati ja mu dajem osmicu.

Edo već pokazuje da je postao deo familije...Prvi plus od mene za njega. Lep gest.

A bunite se kad vam kažu da navijate za fmp lololo

Au kakav šuk.

A bunite se kad vam kažu da navijate za fmp lololo

Šuuuuuuuk

Danas potpisali sponzorski ugovor sa Turcima. Da li neko zna detalje, tipa da li je samo lečenje naših igrača u pitanju ili će i neka lova kanuti? :D

Čisto sumnjam da je lova.

A bunite se kad vam kažu da navijate za fmp lololo

Ахахахаха дувај га, тек сад видим. :Д
Нису чак ни сличне ситуације, овде није било никаквих уговора између Лајонса и Радничког, само је Раднички грунут у тадашњу прву Б лигу.
Сад видим и да су угашени лептејебо. Крагујевац има три клуба у "другој мушкој регионалној лиги ЗАПАД 2". Хахахахахах јеботедан.

Kragujevac vlada u drugoj zapad :)

Сад видим и да су угашени лептејебо.

A gde vidis, ako nije tajna? :)