Prijava

http://www.ikragujevac.com/vesti/23953-zasto-je-kosarka-u-kragujevcu-umrla.html

4. Ko je napravio dugove i doneo odluku da se ugasi KK Radnički osnovan 1950 godine?

Нема нигде на нету да се нађе званични документ, али има да се нађе да им је последња такмичарска сезона препрошла, а и нема их ни у једном рангу такмичења и рече ми комшија што игра у једном од ова три клуба да прави Раднички више не постоји. Још ће и овај фејк да оде и то је то.

ЕДИТ: Иначе, текст је писао генерални секретар регионалног кошаркашког савеза, тако да ако он не зна, ко ће да зна којкурац. :Д

Ma verujem u podatak, nego reko da nisi NE DAJ BOZE koristio APR kao izvor informacija lololo

Јепсе :Д
Сацам гледо и тамо, пише да је активан, али је податак из 2012. лоло
А и сајт им је угашен.

http://hotsport.rs/2014/09/16/dv-o-slucaju-klobucar-sportski-i-moralno-je-da-igrac-dobije-onoliko-koliko-je-stvarno-zaradio/

moralno je da lik dobije sve pare. i to iz dzepa onoga ko je potpisao ovaj aneks. nije klub napravio, napravio je neko iz kluba pa taj nek odresi kesu jer je nacinio ugovor na stetu kluba. prosto ko pasulj, ne vidim cemu tolika frka

Moralno je da taj šupak Klobučar ispuši malo naše kurčine zajedno sa Raškovićem. A taj koji je to potpisao je to uradio u ime kluba i fućka mu se da plati nešto iz svog džepa a posebno mu se fućka jer je predsednik kog može da smeni samo skupština u kojoj on ima većinu.
Realno zbog takve greške Danilović bi morao da podnese ostavku samo to gledati nećemo to je sigurno. Al sve to ne menja činjenicu da je Klobučar smradina a Rašković govnar najobičniji. Namirisali krv pa sad udaraju sa svih strana al dobro ćeraćemo se mi još.

Mnogo mi naivno to zvuči "Aj potpiši ovde, al' ne brini, nećemo to koristiti" ljolj

Pregovarom sa jebenim Radenovicem!!! O.o

Ma gde pregovaramo sa njim nemamo mi pare da ga platimo, on nije ostao u FMPu jer je tražio iste pare a ovi nisu dali.
A on je naš ako te to brine.

Šta znam Džoni često se u KKPu tako radi, potpišu igrači ugovor iako znaju da će biti prodati sigurno samo zbog obeštećenja to znaju i menadžeri pa me ne bi začudilo aj i ovo pro forme. Ne verujem da je Danilović uzeo neki keš, čisto sumnjam. Nije baš sjajan u tim menadžerskim poslovima oko vođenaj kluba al ne verujem da je lopina. Rašković je samo iskusno to iskoristio kad se Dule popičkao sa njim oko prodaje Bogdana bez njegovog odobrenja. Pa nas sad malo jaše gde i kad stigne. Generalno nijedan igrač ne tuži bilo koga bez znanja menadžera i bez njegovog odobrenja pogotovo kod nas. Taj igra kako Rašković svira.

Šuškalo se nešto o Joviću. Ima li šta od toga? Volio bih da ga vidim u Partizanu.

Ma ne, ne govorim da je lopina, već da nije baš tako sve išlo i da ima naše krivice u ovome, a ne samo Raškovićeve.

Šuškalo se nešto o Joviću. Ima li šta od toga?

Ja mislim da nema ništa. On će u Efempe možda. Navijao je za Zvezdu dok je postojala.

Navijao je za Zvezdu dok je postojala.

HAHAHA, HAHA, HAHAHAHA, AHAHAHAHA. Koji humor, crni humor.

Navijao je za Zvezdu

Ne bi bio ni prvi ni poslednji koga smo dekodirali. ;)

Koliko vidim kroz statistiku ovaj mali Marinković kida. Dečko je 97, možemo u njemu dobiti novog vođu za koju godinu, plus ima odličan šut.

Ma ne, ne govorim da je lopina, već da nije baš tako sve išlo i da ima naše krivice u ovome, a ne samo Raškovićeve.

Pa normalno da ima naše krivice al to ne menja činjenicu da Rašković i Klobučar mogu da mi se napasu jaja.

Jović ide u FMP, od nas je tražio 1+1 naši hteli valjda na 3 minimum i to je to.

Gde si Tucani, jel osvajamo sve?

Treba nam plej(pozicija crnca) i jedna četvorka, a ako ostane Sale može i bez toga lolo

Ne osvajamo sve. Musavci iz predgrađa će opet da osvoje kup. U Čairu il tako negde... :-)

Nego nisam baš ispratio ove pripremne utakmice, je l' gledao neko? Je l' neko ono odskočio, igrao dobro?