Prijava

Gagula je šef pripremnog perioda, odlično bi se uklopio u FMP.

Gagatorov broj već treba sada da se povuče :)

Kako stojimo za sledeću sezonu, treba jedan kombo-bek crnac i da jebemo, a?

Ma da, a ako Pavlović kaže da ostaje, onda nam u principu ne treba više niko i iscepaćemo i ABA i Cipripi kup. Dobro za našu ligu je više smešno i govoriti da ćemo je uzeti, pošto je očigledno da niko osim nas to ne može da uradi posle 13 titula za redom.

OK smo.

Nego da li je promenejno pravilo četiri stranca za domaćicu?

Ako jeste pravimo kombo Pavlović i crnac na poziciji crnca i jebemo jako. :)

Mislim da nije promenjeno. U principu kada je trebalo Ćokiju onda je razmišljao o tome, pa kada je skapirao da mu ne treba odustao je.

Johnny Kurajber
Nego nisam baš ispratio ove pripremne utakmice, je l' gledao neko? Je l' neko ono odskočio, igrao dobro?

Za sad se izdvojio Marinkovic mali.
Grk igrao po 2 minuta po tekmi, nije mi jasno zasto,al valjda zna Dule.

Kazu da je Dalo raspad sistema, al ja toliko verujem u tog malog, da mislim da je i to deo taktike :)

U principu, ove tekme do sad koristili smo da isprobavamo ove sa probe, gde ne verujem da ce iko proci, osim eventualno Mikovic ako ne nadjemo pleja nekog.
Salic je imao neke dobre minute, al mislim da ne mozemo ocekivati od njega neki veliki pomak ove sezone...

Ja sam čuo za ovog Torlaka da je solidan.

Ja video da je vecina koja je pratila rekla da to nije kalibar za Partizan, e sad jbm li ga.
Ma Sasa da dodje i jedna cetvorka (da ne moramo ovog Luku Bogdanovica da potpisujemo) i mi u fulu, mada prilicno kratki na kecu.

Elem
http://www.dodaj.rs/f/1P/46/2YNX1wy0/twitter-cover.jpg

TRIBINE – 9.500 din
PARTER – 14.000 din
PLAVA LOŽA A – 23.500 din
PLAVA LOŽA B – 29.500 din
BELA LOŽA – 45.000 din
VIP LOŽA – 53.000 din

Vise na: http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1666

9500......
odo u pljaćku

osim eventualno Mikovic ako ne nadjemo pleja nekog.

Otpao ipak.

Kakve veze imaju Miković i plej?

Pa stranac bi bio, kontam da je na to mislio.

Što Tepara nije igrao na pripremama? Il sam prevideo nešto...Kad se Milosav vraća?

Povreda neka, putovaće u Francusku na turnir. Milosav bi trebalo da se vrati u oktobru, propušta početak sezone.

Imal gde tih kombo čamuga da nam se pridruže?!?

Radi se na dovodjenju igraca na poziciji crnca. Nista ne brinite, sve je pod kontrolom (BAT-a). :)

D'iskopamo nekog čudaka od crnca da nas čupne.